cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch4 hızlı uygulama geçişi aktifleştirme

(Topic created on: 09-27-2021 12:30 PM)
150 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Watch 4'ünüzde hızlı uygulama geçişi nasıl etkinleştirilir

 
Android, çoklu görevlerde oldukça iyidir ve telefonlarda ve tabletlerde, Genel Bakış düğmesine iki kez basarak son kullanılan iki uygulama arasında hızla geçiş yapabilirsiniz (tek bir kez basıldığında tüm son uygulamalarınızı gösteren aynı düğme). Samsung'un bu yıl akıllı saatleri için Wear OS'yi benimsemesiyle, aynı hızlı uygulama değiştirme artık Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic'te de mevcut .
 
Tizen çalıştıran önceki Galaxy saatlerinde, saat kadranından son kullanılan uygulamaya geçmek için ana sayfa düğmesine yalnızca iki kez basabiliyordunuz. Samsung'un yeni saatlerinde, açtığınız önceki uygulamaya geçmek için herhangi bir yerde ana sayfa düğmesine iki kez basabilir ve ardından ilk uygulamaya geri dönmek için tekrar iki kez basabilirsiniz. Temelde Android telefonlarda ve tabletlerde olduğu gibi çalışır ve çok uygundur.
 
Galaxy Watch 4'te ana sayfa tuşu kullanılarak uygulama geçişi nasıl etkinleştirilir
 
Kutunun dışında, ana sayfa tuşu, iki kez basıldığında son kullanılan uygulamaya geçmek için atanmamıştır, ancak bunu değiştirmek kolaydır.
 
İlk olarak, ekranı aşağı kaydırarak ve dişli simgesine dokunarak Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın. Aşağı kaydırın ve Gelişmiş özellikler'e dokunun , ardından Tuşları özelleştir'e gidin . Burada, Ana Ekran tuşu sekmesinin altındaki Çift basma seçeneğine dokunun ve En son uygulamaya git öğesini seçin .
 
 
image
 
Tabii ki, çift basmalı ana sayfa tuşu eylemini başka bir şeye atamak istiyorsanız, diğer birçok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Ana sayfa/güç tuşuna basıp basılı tutmanın ne işe yaradığını da özelleştirebilirsiniz ve geri düğmesine düzenli olarak basılması bile yeniden atanabilir.
 
0 Comments