cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch4 'de Google Asistan olmaması üzücü

(Topic created on: 09-27-2021 12:51 PM)
214 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Bu , Galaxy Watch 4'ü kullanmaya başladıktan kısa süre sonra benim için netleşen bir avantaj , ancak saati kullanmaya devam ettikçe, muhtemelen en iyi Google uygulamalarından biri olan Asistan'a sahip olmaması beni hayal kırıklığına uğrattı.

Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, Ağustos ayının sonlarında satışa çıktı ve tam bir ay sonra Google Asistan hala desteklenmiyor. Saatler, neredeyse Samsung'un Tizen tabanlı akıllı saatleri gibi, tek sanal asistan olarak Bixby ile önceden yüklenmiş olarak geliyor ve Google ile Samsung'un lansman sırasında Google Asistan'ı kullanılabilir hale getirmek için çalışmaması garip .

Merhaba Bixby, Google Asistan Galaxy Watch 4'üme ne zaman gelecek?

Watch 4 Asistanı zamanında hazır olmayabilir. Saatin varsayılan dijital asistan uygulamasını değiştirme seçeneği var, ancak şu anda orada yalnızca Bixby var. Elbette kasıtlı da olabilir: Belki de Samsung, Watch 4 sahiplerinin Google Asistan desteğini getirmeden önce buna sadık kalacaklarını umarak Bixby'yi denemesini istiyor.

Her iki şekilde de üzücü. En iyi özelliklerinden birini lansman sırasında kullanıma sunmadan, temel bir işletim sistemi anahtarı kadar büyük bir değişiklik yapamazsınız . Google Asistan'ın Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic'e gelmesi için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağımızı umuyorum, çünkü Bixby'yi zaten telefonunuzda Google Asistan üzerinden kullanmıyorsanız uğraşmaya değmez.

Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri

Geçen arkadaşımız Watch4 almış Google Asistan olmadığını ve şikayetini belirtmişti aslında alacak arkadaşlara tavsiyem başta söylemiştim hemen almayın bekleyin diye inşallah bir an önce Google Asistan gelir bu durum çözüme kavuşur.

1 Comment
Giyilebilir Cihazlar
yaw Türkçe olsa bişi demeyiz şikayet etmeyiz de ama bu kadarı da fazla!!! Yaw o asistan Türkçe değil bu bir, ikincisi Google asistan Türkçe fakat Google asistan yok! Bu nasıl bir iştir ya bari Türkçe getirin... Türkçe getirseler bir şey demeyiz yani ama Türkçe yok sorun burda. 4 yıl oldu bixby çıktı Türkiyedeki cihazlarda da var ama Türkçe dil yok...