cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Watch 6 whatsapp bildirim sorunu

(Topic created on: 01-24-2024 12:58 AM)
315 Views
kapnofilik
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar
Konuyu tekrar yazmak zorunda kaldım. arkadaşlar galaxy watch6 classic kullanıyorum.telefondaki whatsapp bildirimleri bazen geliyor bazen gelmiyor.bildirimler stabil değil.bütün ayarları denememe rağmen değişen bişey olmadı.bu soruna bir çözümü olan var mı?
2 Comments
5eRkaN
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
İlk çıktığında almıştım 1 ay öncesine kadar bende de aynıydı bazen çift bildirim geliyordu bazen hiç gelmiyordu. Şarjıda watch 5 pro kadar gitmiyordu snra sattım yarı fiyatını bile zor etti. Hepsini sırasıyla kulandım watch 4 classic, watch 5 pro, watch 6 classic ama Titanyum kasalı watch 5 pro başkaydı şarjı vs herşeyi tek eksiği bezel yoktu işte.. Keşke 6 ya geçmeseydim watch 5 prom gitti bu yüzden Şimdi huawei Gt3 pro kullanıyorm özellik olarak kısıtlı ama çok şık ve şarjı çok iyi gidiyor. Temel ölçümlerin hepsi var zaten önemli olan şeyler bunlar, telefon görüşmeside çok iyi.. Satarken çok kolay satılıyor ve değeri düşmüyor..
0 Likes
Solution
MCT01
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Saatinizde whatsap uygulaması yüklüyse eger bu sorunlar yasanıyor. Benim de basıms benzer sorunlar gelmisti watch 5 saatime whatsap uygulamasıni yükledim. Bildirim cogu zaman telefona geliyor saate gelmiyordu sonra saatteki whatsapı sildim sorun düzeldi gayet stabil bütün whatsap bildirimleri geliyor.