cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Watch 5

(Topic created on: 03-23-2024 04:30 AM)
83 Views
Kerem_35
Active Level 9
Options
Giyilebilir Cihazlar
Watch 5 güncellemesinden sonra pil su gibi gidiyor. Guncellemeden once %100 ile yattığım saat sabah %80 oluyordu, artik %45 ile uyanıyorum.
18 Comments
axeno
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler:) şimdilik Bi dursun pil öğrenim aşamasında zaten.

Sizde şuan gece takıyorsunuz taktığınız saat aralığı ve sabah ki şarj yüzdesini söyleyebilir misiniz? Ben 100 ile yattım 80 ile kalktım ve sadece 5 saat uyku ile
0 Likes
hüseyinsrg
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Normalde güncelleme yaptım benimde öyle olmaya başlamıştı son güncellemeden sonra gece şarjdan tam dolu çıkartıyorum sabah kalkıyorum %70 kalmış şaşırmıştım birisi sıfırla dedi bazen eski sürüm ile çakışıyor dedi sıfırladım şuan eskisinden iyi oldu eskiden sabah 90 kalırdı şimdi 92-93 kalıyor
0 Likes
axeno
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Ha :) teşekkürler bende 1 hafta bekleyim olmazsa sifirlayacagiz maalesef.

Teşekkürler yorumunuz için.
0 Likes
hüseyinsrg
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Rica ederim
0 Likes
hexajo
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Gecen gun guncelleme sonrasi ben de ayni sorunu yasadim, smart switch ile yedekleyip sifirladiktan sonra sorun cozuldu, sifirlama sonrasinda da pil kullanimi ogreniliyor yaziyo ama duzeldi
Yavuz_S23
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Watch 5 pro da bende sıkıntı yok
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba

Dilerseniz; Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Aksesuar" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Watch serisi pil vasat derecede şu pili cozseler çok iyi olacak
0 Likes
MustafaBeyT
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Ben watch 6 classic yeni aldım ilk hafta filan şarj sizi tanıması için çok gider demişlerdi doğru mu ?
0 Likes