cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SmartTag

(Topic created on: 02-24-2023 01:28 PM)
198 Views
Emir_Can
Active Level 7
Options
Giyilebilir Cihazlar

Ürünü kutusundan garanti belgesi çıkmadı ürünü bimden aldım 199 TL garanti belgesi yoktu kutusun arkasında bazı sayılar vardı sn ile başlayan acaba garanti o mu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
BİM'den aldığınız alışveriş fişini saklayın. Cihazın kutusunu da kaybetmeyin. Ya da aklınızda çok şüphe varsa BİM çalışanlarına sorun. Eğer paket, siz cihazı almadan önce açıldıysa garanti belgesi kaybedilmiş de olabilir. Smart Tag kutularından garanti belgesi çıkıyor mu, bilgim yok. Belki de paketleme hatası olmuştur.

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba. Ürünün seri numarası önemli ama distribütör ürünü mü değil mi anlamak lazım. Üründe Samsung Türkiye bandrolü var mı? Marketler bazen yurt dışından ürünü kendileri getirtiyor, distribütörü araya sokmuyorlar.
Emir_Can
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Burada varmı bandrolIMG-20230224-WA0003_1000015329_1677235001.jpg
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Bandrol yok ama ürün Samsung Türkiye tarafından ithal edilmiş. Yani Samsung Türkiye garantisi var. Siz ürünün fişini saklayın, o da işinize yarar.
0 Likes
Emircan84
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar

Ürünü bimden aldım o dışında sayılır mı bu arada bu beni diğer hesabım 

0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
BİM'den aldığınız alışveriş fişini saklayın. Cihazın kutusunu da kaybetmeyin. Ya da aklınızda çok şüphe varsa BİM çalışanlarına sorun. Eğer paket, siz cihazı almadan önce açıldıysa garanti belgesi kaybedilmiş de olabilir. Smart Tag kutularından garanti belgesi çıkıyor mu, bilgim yok. Belki de paketleme hatası olmuştur.
0 Likes
Emir_Can
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Çok teşekkürler yardımlarınız için hiç uğraşmak isterdim gittim iade ettim