cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy watch 5 uyku analizi.

(Topic created on: 03-28-2023 01:09 AM)
298 Views
Mrthty
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy watch 5 uyku sirasinda horlama takibi yapamiyor. 4 serisinde bu guzel calisiyordu ancak 5 serisinde hic calismiyor. Nasil bir marka yeni cikardigi urunu eskisinden daha kotu yapabilir ki ? Bu kadar sacmalik olmaz. Update falan da gelmiyor.

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Mrthty,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Karaprens61
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
demek mi horlamiyorsun cok şanslısın ( bu kadar dert etme )
Mrthty
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Aurekli horlamiyorum zaten ancak asiri yorgun oldugumda yada hasta oldugumda. Bende uzun suredir horlamiyorum diye duaunuyordum saate guvenerek ama kamera kayitlari oyle demiyor 😄😁😆
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Horlama algılamasını tek sefer yerine sürekli yap :)
0 Likes
Mrthty
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Surekli zaten. Uygulamayi kullanmayi biliyorum :) dedigim gibi watch 4 te sorunsuz kullaniyordum.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Horul horul horuldamıyon demek ki ne kaa güzel :d
0 Likes
F-I-R-A-T
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Watch 4 classic 46mm modelini kullanıyorum. Telefon şarja takılı ve yakınında olunca sorunsuz kullanılıyor, tabi ben denemeler sonrası kapattım o özelliği 🙂 watch 5 te sorun olması ilginç dediğiniz gibi geliştirilme de yapılmadı o konu hakkında sanırım ama çalışan özelliğin sonraki modelde sorun çıkartması enteresan
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Mrthty,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes