cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy watch 5 pro

(Topic created on: 03-13-2023 04:49 PM)
74 Views
B7rak_58
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar bugün samsung galaxy watch 5 pro aldim ve ilk kez bir akıllı saat kullanacağım şarjı ne kadar gidiyor yardımcı olur musunuz ?

5 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bunu almadan önce sorsaydınız daha iyi olurdu. Bende Watch5 var tüm özellikler açıkken ve "Basit" kadranı seçiliyken 1 günü rahat çıkartıyor. Ama "AR Alanı" kadranı seçiliyken 1 günü anca çıkartıyor. Sizinki de buna yakın bir değer alır.

Size şunu çok rahat söyleyebilirim: Ekran çok fazla pil tüketiyor. Yani kadran olarak neyin seçili olduğu önemli. "Basit" gibi mümkün olduğunca az piksel kullanılan bir kadran ile "AR Alanı" gibi hareketli, canlı ve parlak renkli ve çok sayıda piksel kullanılan kadran arasında çok **bleep** olur. Genelde pil süresini asıl belirleyen ekranı ne kadar açık tuttuğunuz. Always On Display ekranı açık bıraktığı için o özellik aralarında en çok pil tüketen. Pilin ne kadar gittiğini önemsiyorsanız Always On Display'i kapatmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
0 Likes
B7rak_58
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Çok fazla birsey yapmayacagimdan dolayı saat ile tahmini 3 gün dayanır diye düşünüyorum
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
2-2.5 gider de 3 zor. Çoğu özelliği kapatmanız gerekecektir.
0 Likes
B7rak_58
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Günlük kullanım için düşünüyorum
0 Likes
bevcan
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaş watch 5 PRO aldım demiş herkes watch 5 yorumu yapmış,kardeşim ben watch 5 pro kullanıyorum dolu dolu 4 gün gidiyor şarjı.