cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy watch 5 bildirim

(Topic created on: 04-10-2023 10:30 PM)
78 Views
kapnofilik
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar
Konuyu tekrar yazmak zorunda kaldım.Watch5 almayı düşünüyorum.Fakat merak ettiğim bişey var.Saat ve telefon arasındaki bluetooth bağlantısı herhangi bir sebepten dolayı koptuğunda(uzaklık vb..),bağlantı kopuk olduğu sırada mesaj veya arama gelirse,bağlantı tekrar sağlandığında o arada kaçırdığım mesajlar ve cevapsız aramalar saate bildirim olarak otomatik olarak geliyo mu?
Yok mu bunun kesin cevabı herkes farklı bi cevap veriyo.Saati kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim

4 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Geliyor ama titreşim vermiyor saat kadranından sağa doğru kaydırınca bildirim kısmında çıkıyor aramalarda çağrı uygulamasında vardı
0 Likes
yusuff44
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba, ben watch 4 44 mm kullanıyorum bundan önce ise active 2 kullanıyordum active 2 de olan özelliklerin bir kısmı watch 4 e tam anlamıyla gelmiş değil güzel saat fakat eksikleri var onun haricinde pil sorunu saatim 1 günü zor çıkarıyor diyebilirim aktif bir kullanıcıysan bu senin için önemli bir sorun olabilir.
0 Likes
yusuff44
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Watch 5'in kullanım süresi modellerine göre değişiklik gösteriyor hangi modelini düşünüyorsunuz watch 5 pro'da 80 saat kullanım süresi gösteriyor.
0 Likes
kapnofilik
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Watch 5 44mm düşünüyorum.Benim için spor ve diğer özellikleri önemli değil.Sadece her zaman bildirim almak istiyorum.Telefondan uzaklaştığımda bağlantı kesildiğinde o arada gelen mesaj ve çağrıları tekrar bağlantı sağlandığında otomatik almak istiyorum.
0 Likes