cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy buds+ sahte mi?

(Topic created on: 11-11-2020 06:51 PM)
141 Views
Okmsabd
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Merhaba elime ulaşan bu ürün sahte mi? 

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Bunu Türkiye'den aldınız, değil mi? Çünkü Türkiye'de böyle üzerinde Çince yazıların bulunduğu bir Buds görmedim. Ayrıca benim bildiğim kutunun üzerindeki " SAMSUNG " yazısı kazınarak, yani içe doğru, yazılması lazım. Sahte olabilir.
Okmsabd
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar

Evet hepsiburada dan aldım.İndirimdeydi.Orijinale aşırı benzer.Ama uygulamaya bağlanamayınca araştırdım.Kutusunun üzerindeki yazı kazınarak yazılmamış.Dikkat ettiyseniz Buds kutusunun arkasındaki yazılar orjinalinden farklı.Kulaklık üzerinde R L işaretleri yok.Kutu içinde farklı beyaz bir şarj kablosu göndermişler vesaire göremediğim bir sürü detay olabilir.Alacaklar bunlara dikkat etsin.İade de edemedim telefonu açmıyorlar.Yasal yolları deneyeceğim...

Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Direkt olarak tüketici hakem heyetine gidin, inşallah bir daha böyle bir sıkıntı yaşamazsınız. Ben de baktım HepsiBurada'ya, görüntülerde orijinal görüntüler var ama iş öyle değilmiş demek ki.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bunu ne kadara aldınız Ordan ben de bakıyorum da Hatta yarın sipariş vermeyi düşünüyordum
budssss
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar
bende bugün hepsi burdan aldım aynısı geldi ve sahte malesef açıp denedim diye iade almiycaklarmis tek yol hakem heyetimi siz ne yaptiniz
0 Likes