cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy buds 2 pro

(Topic created on: 03-25-2023 01:07 AM)
115 Views
Eness11
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Kullanan var mı ses kalitesi, bass vs nasıl önerir misiniz almayı düşünüyorum karar veremedim. 

9 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba ben de Galaxy buds 2 var müzik dinlemek için çok ideal ama telefon görüşmesinde maalesef karşı tarafa ses çok kötü gidiyor
0 Likes
Eness11
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Pro ile önemli bir **bleep** var mı acaba para vermeye değer mi
0 Likes
Buraakzer
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Merbaba. Ben 1 aydır kullanıyorum. Çağrı esnasında ses gayet güzel gidiyor karşı tarafa (test ettik). Ergonomisi çok iyi. Aktif gürültü önleme 3D ses, kafa hareketi algılama vs vs birçok özelliği var daha. Ses kalitesi tatmin edici.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Benim aldığım günden beri karşı tarafa sesim çok kötü gidiyor hatta bizzat konuşurken kayıt yaptım gerçekten ses anlaşılmayacak kadar kötü
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
ses kalitesi hangi platformu kullandığınızada bağlı ben apple music ile kullanıyorum çok memmunum mikrafonda rüzgar engelleyici var temiz net ses veriyor anc mükemmel ama tüm anc kulaklıklar gibi belli bi süre sonra kulak tıkanması baş ağrısı yapıyor
0 Likes
Eness11
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Ben Spotify kullanıyorum nasıl bir performans alırım sizce
0 Likes
Mustafaözcan
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Dostum 6 aydır buds 2 pro kullanıyorum.Sesi tizleri bassları başarılı buldum.Gürültü engellemesi falan iyi çalışıyor.Sadece konuşurken karşı tarafa sesler bazen net gitmiyor.Bu durum airpods pro da da böyle.Çok takılmamak lazım.Şarjı da çok iyi.Tavsiye ederim
0 Likes
Eness11
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Benim için önemli olan temiz ses ve ses yüksekliği üst seviyede olması o konuda nasıl bir bür ürün sizce
0 Likes
Mustafaözcan
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Gürültü engelleme açık olunca zaten sesleri daha net ve yüksek duyuyorsunuz.
0 Likes