cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch Sensörleri Çalışmıyor

(Topic created on: 05-24-2020 08:07 PM)
2834 Views
ugn
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar, Galaxy Watch kalp atış ölçümü, jiroskop, stres ölçümü adım sayar gibi bütün sensörleri çalışmayı durdurdu. Arada kapatıp açınca gelip bir süre sonra gidiyor. İnternette bu sorunu yaşayan bir sürü kişi olduğunu öğrendim, çözüm bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim (hard reset, sıfırlama, ters şekilde kapatıp açma, silme , güç tasarrufunda sensörleri iptal etme gibi işlemlerin hepsini denedim sonuç yok). Garantisi devam ediyor, fakat hem covid19 hem de garantiye gönderen diğer kişilerin şikayetlerinden dolayı(cihazın su geçirmezliği kayboluyormuş) emin değilim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ugn,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
denenebilcek herşeyi denemişsin gerisi yetkili servise kalmış bende watch active 2 var hiç bi problem yok
ugn
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar
teşekkürler yorumun için.

yetkili servise saat verip sorunsuz kullanan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim. İnternette servis sonrası su geçirmezliğin gitmesi gibi yorumlardan çekiniyorum açıkçası.
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ugn,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD