cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 5 Pro Sıcaklık Sensörü?

(Topic created on: 01-28-2023 11:45 AM)
2961 Views
Athloryzed
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Sahibi olduğum Galaxy Watch 5 Pro' nun sıcaklık ölçme özelliği olduğunu biliyorum ancak nasıl çalıştığını ve sonuçları nerede bulabileceğime dair herhangi bir kaynak bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Resolved!
14 Comments
Giyilebilir Cihazlar
O özelliği buldunuz mu?Ekran fotosu atar mısınız?
Athloryzed
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Hayır uygulamaları(belirttiklerinizi) ve saati baştan kurdum ancak maalesef sıcaklıkla alakalı bir ayar görüntüleyemedim. Yukarıda da daha özelliğin aktif olmadığını belirttiler.
Giyilebilir Cihazlar
O özellikle satılan bir cihazda nasıl aktif olmaz,bence biraz kurcalayan çünkü telefona verdiği özelliği kullanabiliyorken saat o özellikle satılmasına rağmen nasıl kullanamazsınız?Benin Note 4 cihazımda hâla kullanabiliyorum.
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hayır, aktif değil. Galaxy Watch5 44mm Grafit kullanıyorum, aktif değil. Şu an sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada aktif değil. Donanım var, yazılımı yok. Güncelleme ile açılacak. Örnek vermek gerekirse Togg C-SUV ilk satıldığı zaman otopilot özelliği olamayacak, güncelleme ile otopilot özelliği eklenecek. Donanım var, yazılım yok.
Giyilebilir Cihazlar
O zaman beklemekten Baska çare yok,çok sama bir durum çünkü Galaxy Note 10 için sanal çizim ve 3d sanal karakter özelliği koyup,satın alma yapmadan kullandırtmıyırdu ki umarım saatler için de aynı durum olmaz.