cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 5 Pro Sıcaklık Sensörü?

(Topic created on: 01-28-2023 11:45 AM)
2921 Views
Athloryzed
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Sahibi olduğum Galaxy Watch 5 Pro' nun sıcaklık ölçme özelliği olduğunu biliyorum ancak nasıl çalıştığını ve sonuçları nerede bulabileceğime dair herhangi bir kaynak bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hayır, aktif değil. Galaxy Watch5 44mm Grafit kullanıyorum, aktif değil. Şu an sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada aktif değil. Donanım var, yazılımı yok. Güncelleme ile açılacak. Örnek vermek gerekirse Togg C-SUV ilk satıldığı zaman otopilot özelliği olamayacak, güncelleme ile otopilot özelliği eklenecek. Donanım var, yazılım yok.

View solution in context

14 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aynı Tansiyon ve EKG özelliği gibi daha hiçbir yerde kullanılamayan bir özelliktir. Güncelleme ile açılacaktır.
Athloryzed
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler.
srdr77
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Sensör test menüsü var orda yoksa yoktur o test menüsü herşeyi gösterir orda gizliyemezsin
Athloryzed
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Belirtilene göre daha bazı ülkelere aktif olarak sunulmamış.
0 Likes
srdr77
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Bugün watch 5 pro güncelleme geldi. Bi değişiklik yok herhalde, sıcaklık sensörü için yoksa yoktur sonrasında Samsung'un bir özellik açtığını hiç duymadım yapmaz .
Giyilebilir Cihazlar
Telefonda açtığı özelliği saatte de açarmak zorunda çünkü o özellik ile tanıtıyor.
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ekg tansiyon açılmıştı sonradan
Giyilebilir Cihazlar
Buna benzer ismi olanı bulun,kalp şeklinde de olabilir,bu şekilde de olabilir.Screenshot_20230128_122837_1000028451_1674898117.jpgScreenshot_20230128_122951_1000028452_1674898191.jpg
Athloryzed
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Denendi ancak değişen bir şey olmadı.