cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 4, Watch Active 4

(Topic created on: 06-08-2021 03:10 PM)
165 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Lansman yaklaştı ayrıntılar belli oldu👇


Samsung'un bu yılın ikinci yarısında üç yeni akıllı telefon ve iki yeni akıllı saat duyurması bekleniyor . Şirket, bir sonraki akıllı saatleriyle birlikte Tizen OS'den Google'ın Wear OS'nin yepyeni bir sürümüne geçeceğini duyurdu . Şimdi, bu iki akıllı saat Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 lansmana çok yaklaştı ve gerekli sertifikayı aldı.
 
Dün Çin'in CCC sertifikası aldı. Bu akıllı saatlerin her birinin iki çeşidi sertifikasyon sürecinden geçti.SM-R860 (39mm) ve SM-R870 (43mm) Galaxy Watch Active 4'ün çeşitleriyken,SM-R880 (41mm) ve SM-R890 (45mm) Galaxy Watch 4'ün çeşitleridir. Her iki akıllı saat de 5W kablosuz şarj cihazlarıyla birlikte gelecek,ancak kutunun içinde bir şarj adaptörü olmayacak.
 
Dün Galaxy Watch 4'ün 41mm versiyonunun 247mAh pil ile çalıştırılacağı ortaya çıktı.
 
Galaxy Watch 3'e benzer . Akıllı saat, mevcut Galaxy Watch cihazlarına benzer şekilde, tek bir şarjla birkaç gün dayanabilmelidir.Yaklaşan akıllı saatlerin dairesel Süper AMOLED ekranlar, toz ve su geçirmezlik için IP68 sertifikası, ivmeölçer, barometre, jiroskop, GPS, kalp atış hızı monitörü, SpO2 ölçümü ve uyku takibi özellikleri içermesi bekleniyor.
Donanım özellikleri açısından Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4, 5nm Exynos işlemciye sahip olacak . Bu yonga seti, hız, performans ve güç verimliliğinde çok ihtiyaç duyulan artışı sağlamalıdır. Ayrıca daha ince çerçevelere ve düz cam korumasına sahiptirler. Akıllı saatlerin Ağustos 2021'de Galaxy S21 FE , Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile birlikte duyurulması bekleniyor .
 
image
 
 
 
0 Comments