cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Buds 2 vs Galaxy Buds+: Ek özellikler

(Topic created on: 08-11-2021 08:57 PM)
1706 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Özellikler ve Karşılaştırma
 
image
 
 

Galaxy Buds 2 vs Galaxy Buds+: Ek özellikler

 
Ses Alma Birimi ile birleştirilmiş her kulaklıkta üç mikrofon bulunan bu kulaklıkların her ikisi de arama yapmak için mükemmeldir. Ancak Galaxy Buds 2, aramalarda ses kalitesini iyileştirmek için kullandıkları makine öğrenimi çözümü sayesinde bu konuda daha da iyi.
 
Her iki kablosuz kulakiçi kulaklıkta da, kullanıcıların çevrelerine uyum sağlamalarını sağlayan bir Ortam Modu bulunur. Ayrıca Windows 10 bilgisayarlarla kolayca bağlantı kurmak için Swift Pair özelliğini kullanabilirler. Yeni modelde bulunan Galaxy Buds+'da eksik olan birkaç özellik var. Galaxy Buds 2, Samsung cihazları arasında sorunsuz geçiş sağlayan Otomatik Geçiş özelliğini alır. Ayrıca oyunlarda daha az gecikme için Oyun Modu alır.
 
SmartThings Find , Buds+'da eksik olan bir başka harika özellik. Kullanıcıların SmartThings ile kayıp Galaxy Buds 2'yi kolayca bulmasını sağlar. Galaxy Buds+ bir IPX2 derecesine sahipken, Galaxy Buds 2'nin daha üstün bir IPX7 derecesi aldığını, yani sınırlı bir süre için tatlı suya da daldırılabileceğini de belirtmek yerinde olur.
 
Galaxy Buds 2 vs Galaxy Buds+: Pil ömrü ve şarj
 
ANC devre dışı bırakıldığında, Galaxy Buds 2 7,5 saate kadar (ANC etkinken 5 saat) dayanabilir. Şarj kutusu, ANC kapalıyken 28 saate kadar (ANC açıkken 20 saat) ek pil ömrü sağlar.
 
Öte yandan Galaxy Buds+, 11 saatlik ek dinleme süresi sağlayan şarj kutusu ile 11 saat pil ömrü sağlıyor. Şarj kutusuyla, Galaxy Buds 2 tek başına daha uzun süre dayanırken Galaxy Buds+ tek başına daha uzun süre dayanır.
 
Yazıları net görmej için Resmin üzerine tıklayınız 
👇
image
 
 
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
3 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Buds 2 gerçekten çok güzel gözüküyor inş bir an önce Türkiyeye gelir de alırım kulaklığa ihtiyacım var gerçekten. 🙏
Wig
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy Buds 2'nin fiyatı 1k'dan fazla olacak ama.
RecepF
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
1. Otomatik Geçiş özelliği yalnızca OneUI 3.1 veya sonraki sürümleriyle çalışan Samsung Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde, Galaxy Watch 4 serisi ve üstü modellerde kullanılabilir. Bazı cihazlar ve uygulamalar Otomatik Geçiş’i desteklemeyebilir.

2. Sonuçlar, çağrı kalitesi için uluslararası standart bir test olan POLQA (Algısal Objektif Dinleme Kalitesi Analizi) kapsamında Samsung’un kurum içi laboratuvarlarında gerçekleştirilen testlere dayanmaktadır.

3. Varsayılan ayarlarda ANC (Aktif Gürültü Engelleme) açıktır ve ANC için dokunma ve basılı tutma hareketi Galaxy Wearable uygulamasında yapılandırılabilir.

4. 3 kademeli ortam sesi seviyesi Galaxy Wearable uygulamasında ayarlanabilir.

5. Sunulan renkler ülkeye veya operatöre göre değişebilir.

6. Şarj kutusu ve kulaklık şarjı %100 olduğunda kulaklıklar ve şarj kutusu 20 saate kadar pil ömrü sağlar. Kurum içi testlere dayanmaktadır. Ses oynatma süresi, Galaxy Buds2’nin ön sürümü ile yakın zamanda piyasaya sürülen bir Galaxy akıllı telefon eşleştirilerek ve ANC özelliği dahil varsayılan ayarlar kullanılarak test edilmiştir. Gerçek pil ömrü; kullanım koşullarına, ayarlara, şarj edilme sayısına, Bluetooth sinyal gücüne ve diğer pek çok etkene bağlı olarak değişebilir.

7. Oynatma süresi ayarlara göre farklılık gösterebilir.

8. Buds Kumandası; Galaxy Buds+,
Galaxy Watch4 ve bu cihazların sonraki modelleri ile uyumludur.

9. Otomatik Geçiş’in etkinleştirilmesi için Samsung Galaxy cihazların Samsung Hesabı'nda oturum açması gerekir.
0 Likes