cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds 2 Şarj Sorunu

(Topic created on: 01-22-2023 10:14 PM)
1406 Views
aLyssia
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklığımı 3.5 aydır kullanmıyordum sadece şarjını dolduruyordum bitmesin diye. Şimdi kullanmak için bluetooth a bağladım ve kulaklıkları kullanmadığım halde şarjlarının sağ sol %90 olduğunu gördüm sebebini bilen var mı ?

Güncelleme: Bluetooth bağlantısını kesip tekrar bağladım bir anda %100 oldu. Kulaklığı kapatıp açtıkça şarjı yükseliyor.

Bu arada kulaklığımı 60 cm gibi yükseklikten betona düşürmüştüm kutu açılmıştı kulaklıklar yerdeydi bana sağ kulaklıktan daha az ses geliyor gibi hissettiriyor bunu test edebilecek bir yol var mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Wearable uygulamasindan, kulaklik yazilim guncellemesi kontrolu yap. Daha sonra Genel - Sıfırla islemini yap. Duzelme olmazsa samsung yetkili servisinden destek alman gerekir. Cihazi da düşürmuşsun belki donanimsal bir skıntısı da olabilir.

View solution in context

0 Likes
18 Comments
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Aynı sıkıntı bendede var çok gıcık bişe 86 da takılı kalıyo benimki, 100 olsa bile kullanmadan 86 ya kadar kendi düşüyo kutunun içinde
Ses testini nasıl yapacağınız hakkında bir bilgim yok malesef.
0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Wearable uygulamasindan, kulaklik yazilim guncellemesi kontrolu yap. Daha sonra Genel - Sıfırla islemini yap. Duzelme olmazsa samsung yetkili servisinden destek alman gerekir. Cihazi da düşürmuşsun belki donanimsal bir skıntısı da olabilir.
0 Likes
aLyssia
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar

image

Bazen sadece kulaklıkların şarjını gösteriyor. Bazende kutunun şarjını da gösteriyor. Sizde de böyle mi ?
Seda1907
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Evet aynı sorunu bazen bende yaşıyorum. Wearable uygulamasında da kutuyu göstermiyor.
Efiosa
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

@Seda1907  yazdı:

@Seda1907  yazdı:

Bende de aynı sorun mevcut. Ayrıca kulaklıkların şarjı tamamen doldurmama rağmen kutudayken 89 a düşüyor.

Mersault
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aynı sıkıntı bende de vardı. Kutuda olmasına rağmen hep 87-89 lardaydı şarj. Servise götürdüm. Tavsiyem siz de öyle yapın. Nerdeyse herkesde bu sorun var.
Efiosa
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

Sorununuz çözüldü mü ?

Mersault
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Evet evet👍
0 Likes
Seda1907
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ben şarj konusunda sorun yaşamıyorum. İsterseniz kulaklıkları bir sıfırlama yapıp tekrar cihazla eşleme yapın.