cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Düz Watch6 mı Classic mi?

(Topic created on: 03-01-2024 03:02 PM)
382 Views
yns21fe
Expert Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Hangisi hangi durumlarda daha iyi? Kullananlar yazabilir mi? Çerçeve olayının avantajları ve dezavantajları ne acaba? Ağırlık farkı ne kadar sorun yaratır?
20 Comments
_FVS_
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Düz 44mm Watch 6 kullanıyorum, ilk başta classic almadığım için üzüldüm lakin aldıktan sonra classicle karşılaştırdım iyiki de düz almışım çünkü sanal çevirme olayıda güzel çalışıyor ve görünüşü bence classiye göre çok daha hoş duruyor. Haturlafığım kadarıyla benim aldığım zaman düz 44mm 4.699 TL classic 46mm 7.500 TL'ydi.
Uniform
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Classicde ne **bleep** oluyor acaba ?
0 Likes
_FVS_
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Sadece classicde çerçeveyle çevirme oluyor normalde parmağınla sanal olarak çeviriyorsun.
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aod açıyormusunuz peki
0 Likes
_FVS_
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Genelde açmıyorum lakin 2-3 kere açıp denedim.
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Peki açtığınızda aod yanması oldumu hiç ben almayı düşündüğüm için aod açmak istiyorum ama aod yanığı oluyorsa açmam.
0 Likes
_FVS_
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Benim açtığım süreler kısa. Herşey açık + pil tasarrufu açık 48 saat'den fazla dayanıyor. AOD açılırsa bu süre kısalacağı için ve AOD yanığı oluşması riski olduğu için açmıyorum.
_FVS_
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Kolunu kaldırınca ekran otomatik açıldığı için AOD'a gerek kalmıyor.
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Evet ama normal saatlerin saati hep açık diye, watch 6 da aod açmak bana daha mantıklı geliyor birde watch 6 hafif diye almayı düşünüyorum ağırlık umrumda olmasa net normal saat alırım akıllı saate ihtiyacım bile yok.
0 Likes