cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds Win10 Bağlantı Sorunu

(Topic created on: 04-24-2020 03:20 PM)
2205 Views
Merküb
Beginner Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba,

Ben Galaxy Buds kulaklıklarımı bilgisayarımda da kullanmak istiyorum fakat bilgisayarın bluetoothunu ve buds şarj kutusunun kapağını açarak tarama yaptığımda herhangi bir şekilde bağlantı kuramadı. Samsung Support üzerinden GalaxyBudsManager indirip denediğimde ise bilgisayara tanıtmayı başarabildim ama bluetooth cihazlarımda "other devices" olarak tanımlandığı için mikrofon veya kulaklık olarak kullanamıyorum. Youtube üzerinden izlediğim videolarda GalaxyBudsManager'a bile gerek kalmaksızın yapılan bağlantılar mevcut. Malesef güncel yazılımlı Buds kulaklığımı bilgisayarımda kullanamıyorum.
0 Likes
4 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bilgiisayarınızın Bluethooth modeminde sıkıntı olabilir
Jeykx
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Başka bir bilgisayarda deneme şansın varsa onda da dene olmasaa kulaklığı fabrika ayarına döndür
Süpernova
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

daha önceden ben aradım sordum samsung aksesuarı telefonla kullanım için ürettiğinden pc de kullanılmaması normaldir. pc  kullanımı için denemek gerekir sadece. 

Merküb
Beginner Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Yorumda bulunan herkese teşekkür ederim. Şöyle ki 2 farklı bilgisayarda denedim ve sonuç aynı şekilde oldu. Bilgisayarların her ikisinde de bluetooth modemi düzgün olarak çalışmakta, şöyle ki diğer bluetooth cihazlarımı (mesela jbl hoparlör) sıkıntısız kullanabiliyorum. PC'de kullanım ile ilgili olarak sadece Youtube'a yazsanız bile Buds kulaklıkların windows bilgisayara kurulumu ile ilgili videoları bulabilirsiniz. Hatta Samsung US konu ile ilgili bir kullanım videosu bile paylaşmış.