cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds Plus Ses Sorunu

(Topic created on: 04-23-2020 10:39 AM)
1342 Views
Ersat35
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

3 gün önce Buds+ aldım. Daha açar açmaz 2 adet güncelleme geldi. Fakat halen Samsung müzik uygulaması dahil hangi uygulamadan müzik dinlemek istesem 3 yada 4 şarkı sonra seste bozulmalar takılıp atlamalar oluyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu?

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

selamlar herkese telefon samsungsa  eğer ağ ayarlarını sıfırla, bluetooth verisini sil ve samsung müzik verisinide sil , buds sıfırlama yap kutusunda beklet 10 saniye ve tekrar bağalntıyı dene.    

View solution in context

0 Likes
6 Comments
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
ben de sadece ses gider gibi oluyor hafiften takilma oluyor kulaklik formatladim sonra telefonda ag formatladim gene ayni yazilim lazim bu gelen iki gunceleme gelmeden once acayip guzeldi keske yapmasaydim
gokhan01
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
bende plus kullanıcısıyım ama dediğiniz sorunlar yok. servise gönderin bence
0 Likes
gokhan01
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
ha bide wear dan ses gecikmesi seçeneğini devreye alin
lab içerisinde
0 Likes
Ersat35
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Oyun gecikmesi devrede ama özellikle yürüyüş esnasında telefon cebimde iken yapıyor bu sorunu. Birkaç forum da daha denk geldim bu sorunu yaşayanlar ile. Servisin cihazda sorun yok diyip geri vermesinden şikayet ediyorlar.
0 Likes
omerdmrkrn
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
bende buds plus kullaniylrm subat 25 gibi almisdim kulaklik megersem bozukmus ses asiri tezli geliyordi bass la alakasi yokti tik tik bile yapmiyodu hisiltili geliyodu baglanti kopmasi oluyodu 15 tl lik kulakliklardan bile kotuydu 1 gun bile dayanamadm ertesi gün göturdum degistirdiler sifirla kulaklik uretim arizaliymis suan kullandigim mukemmel sesi sarji mikrofonu baglantisi mukemmel sizinde boyle bi sorununuz olabilir
0 Likes
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

selamlar herkese telefon samsungsa  eğer ağ ayarlarını sıfırla, bluetooth verisini sil ve samsung müzik verisinide sil , buds sıfırlama yap kutusunda beklet 10 saniye ve tekrar bağalntıyı dene.    

0 Likes