cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

yumurta kırsan pişecek valla😀

(Topic created on: 10-22-2020 09:47 PM)
279 Views
chnbgln
Active Level 3
Options
Galaxy S

S10e cihazım çok ama çok ısınıyor korkuyorum Birgün patlayacak

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba chnbgln,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
Selam dostum hata raporu göndermeni tavsiye ederim
Samsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz
0 Likes
chnbgln
Active Level 3
Galaxy S
gönderdim halen cvp gelmedi
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
Eğer cevap Gelmediyse tekrar göndermeyi deneyin hata raporunu benim gönderdiğim de en geç 5 saat içerisinde cevap veriliyor Eğer verilmediyse yoğunluktan dolayı geri dönüş sağlanmamış olabilir dediğin gibi tekrar gönderin
0 Likes
simyaci
Active Level 1
Galaxy S
Zannedersem tüm galaxy modellerinde sorun aynı. Bende yaşıyorum aynı sorunu. Galibe çinliler üretimde sabote etmiş. Bu model grubunu. Servis raporunda aşırı ısınmanın sebebini facebook uygulamasını kullanmanın sebeb olduğu ileri sürüldü
0 Likes
chnbgln
Active Level 3
Galaxy S
lakin ben kendim Facebook kullanmıyorum samsung ürünlerinin arkasında duran bi firma değil ne yazıkki
simyaci
Active Level 1
Galaxy S
Hiç oralı olmuyorlar. Apple 3 servis sonrası sorgusuz sualsız değiştiriyor. Servis firmaları fazla para almak için değişim yapmıyorlar ya da Samsung müşteriyi bezdirin kahretsin bıksın ve uğraşmasın diyorlar.
0 Likes
chnbgln
Active Level 3
Galaxy S
ne olursa olsun hangi firma olursa olsun müşteri herzaman haklıdır.
Çünkü müşteri velinimettir
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba chnbgln,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
chnbgln
Active Level 3
Galaxy S
moderatör bey veya hanım servisleriniz para karşılığı çalışıyor garantiyi fazla tiye almıyor bilginiz olsun
0 Likes