cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s20Fe

(Topic created on: 12-20-2020 12:47 AM)
279 Views
mkoftecii
Active Level 1
Options
Galaxy S

Öncelikle selamlar arkadaslar.  2 gün önce samsung s20fe aldım.samsung Note 9 cihazdan gectim ve cihaz tam bir hayal kırıklığı gibi. Cihazda asırı ısınma donma takılma var. Pubg de donuk donuk . Kamera tarafı alev alev.  İade etmeyi düşünüyorum . Sizinde yorumlarınızı bekliyorum. Note9 cihazımı cok özlemeye basladım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mkoftecii,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra "Yardım-Hata Raporları-Aşırı Isınma" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

3 Comments
Nurullah34
Active Level 4
Galaxy S
Merhaba bende aldım yeni 256 gb olan versiyonunu hatta Buds+ kulaklık hediye ettiler ayrıca boyner migros vs gibi mağazaların birinde kullana bileceğim 550 tl tutarında hediye ceki ile şuana kadar dediğin sorunları hiç yaşamadim cihazdan çok memnunum COD oynadim saatlerce full performans ayarda
BabaKedi
Active Level 6
Galaxy S
s20 serisi sorunlu bir cihaz bence iade ediniz Zaten Türkiye Samsung from ilgilenmiyor.
Türkiye En kötü işlemci ile sattıkları için cihaz sıkıntı yaratıyor, çok güncelleme aldı gene böyle Zaten yakında s21 çıkacak
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mkoftecii,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra "Yardım-Hata Raporları-Aşırı Isınma" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.

MOD