cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s20

(Topic created on: 12-23-2020 08:58 PM)
253 Views
Alp35
Active Level 1
Options
Galaxy S

Yeni güncelleme den sonra görüntülü arama seçeneğim gitti volteyi açtım 4.5 gyi açtım ama hala yok çözümünü bilen var mı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Alp35,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
GundeS10
Active Level 5
Galaxy S
Yok lardeşim çözümü yok. Samsung u diğer markalardan ayıran özelliklerden biri, şebeke üzerinden görüntülü görüşme idi. Ancak samsung Android11 ile bu özelliğide kaldırdı. Samsung her geçen gün kendini dibe çekmeye devam ediyor. Sorunlara çözüm üreteceğine yetmiyormuş gibi kendine özgü özellikleride bir bir bitiriyor. İyice saçmaladı artık. İlk fırsatta bir daha Samsung almamak üzere telefonumu değiştireceğim
GundeS10
Active Level 5
Galaxy S
Lütfen yanlış bilgi paylaşıp insanları boşuna cihaz sıfırlama vs. uğraştırmayın.
Android11 ile bu özellik Samsung tarafından kaldırıldı. Güncelleme dağıtıldığı gün, güncelleyen birkaç kullanıcı bu konu hakkında forumda paylaşım yaptı.
0 Likes
snapdragon52
Active Level 5
Galaxy S
bunlarda alıştı bot moderatorler gibi herseye sıfırla demeye.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Biz sadece sifirlanmasi gereken sorunlara sifirlayiniz diyoruz ve sifirlanmasi gereken cok sorun olduğu için çoğununda çözümü sifirlama olduğu için öyle diyoruz.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
kardeşim bazen sıfırlamak çözümdür örneğin wifi de cihaz ağrıza çıkartıyor yani bu soruna ne önereceksin tabiki ağ ayarlarını sıfırlayın diyeceksin ve sorun düzelebiliyor yani sıfırlamak çok işe yarıyor

Son zamanlarda cihazlar one uı 2.5 güncellemesi ile çok sorun yaşıyor ve sıfırlama işlemi yapılınca düzelebiliyor sorunları
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Alp35,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes