cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

merhaba

(Topic created on: 10-25-2020 06:12 PM)
191 Views
Reis0101
Active Level 1
Options
Galaxy S

Arkadaslar dun itibari ile s 20 fe aldim lakin telwfonda asiri isinma ve pil sorunu var sizce ne yapmaliyim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S

Vay hayırlı olsun :) arkadaşın da dediği gibi yeni aldığınız için 1-2 gün kullanıp gözlemleyin. Eğer sorun devam eder ise samsung members uygulamasından hata raporu gönderin kontrol ederler

View solution in context

5 Comments
Reis0101
Active Level 1
Galaxy S
arkadaslar bu fe hem isiniyor hemde pili cabuk bitiyor ne yapmam lazim dun aldim
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy S
daha yeni aldığınız için böyle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz telefonun 1 2 hafta alışması gerek daha sonra devam ederse çözümüne bakabilirsiniz
0 Likes
Solution
Galaxy S

Vay hayırlı olsun :) arkadaşın da dediği gibi yeni aldığınız için 1-2 gün kullanıp gözlemleyin. Eğer sorun devam eder ise samsung members uygulamasından hata raporu gönderin kontrol ederler

Reis0101
Active Level 1
Galaxy S
Tesekkur ederim malesef sorun fazlasiyla devam ediyor beinconnectte bile fazla isiniyor deyip programi kapatti nasil rapor gonderebiliyorum yardimci olurmusunuz
0 Likes
Reis0101
Active Level 1
Galaxy S
Alacak olan arkadaslar uzak durun bein connect iygulamasini izlerken bile programdan atti asiri isinma var diye videoya cekip gonderdim kesinlikle almayin sabahtan baslayacagim iade etme islemlerine
0 Likes