Resolved! Solved

Original topic:

galaxy s21 sosyal medya uygulamalarının kamera sorunu

(Topic created on: 10-15-2022 10:56 PM)
359 Views
senfero
Active Level 1
Options
Galaxy S

whatsapp ve diğer sosyal medya uygulamalarının kendi kameralarıyla fotoğraf çektiğimde fotoğraftaki detayları yok ediyor, sanki aşırı bir yüz pürüssüzleştirme efekti kullanıyor ama bütün fotoğraf için geçerli bu.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba senfero,

Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S21 kullananlar bir çok kişi sorunlar yaşıyor
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Bu s21 sorunu değil ki ya
Whatsapp özellikle kendi yapmıyor mu bunu?
senfero
Active Level 1
Galaxy S
sadece whatsappta olmuyor onu örnek vermek için söylemiştim ve eski telefonumda (xiaomi mi 10t) böyle bir sorun yoktu
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Mesela başka ne gibi sorunlar oluyor ve hangi uygulamalarda ?
senfero
Active Level 1
Galaxy S
instagram ve snapchat gibi uygylamalarda da oluyor
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim bende s21 varken böyle bir durum yaşamıyordum ki benim arkadaşımda var hali hazırda onda da böyle bir durum görmedik hiç.
senfero
Active Level 1
Galaxy S
benim de daha önce karşılaşmadığım bir sorun ancak başka insanlar da bu sorunla karşılaşmış
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba senfero,

Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

0 Likes