cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

en üst solda bildirim ikonlarının ordaki saati kaldrıma veya kapatma ??

(Topic created on: 12-20-2022 12:38 AM)
292 Views
artiery2020
Active Level 3
Options
Galaxy S

kilit ekranı değil ekranı açtıktan sonra sol en üstte yukarıda hani uygulama bildirim ikonlarının olduğu yerde çıkan saat görselini kapatma veya gizleme yapılabiliyor mu ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
15 Comments
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Goodlock uygulamasını indirmeniz lazım
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Daha sonra quicstar uygulamasını indiriyorsun goodlock içinden. Quickstara girdiğinde clok settings var ordan hide seçeneğini seçin saat kalkıyor
0 Likes
artiery2020
Active Level 3
Galaxy S

teşekkür ederim ama cihaz içindeki ayarlardan olmuyorsa ekstra bişey indirip yapmak istemem ...

0 Likes
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Tabiki karar sizin
Böyle kullanıcılarda var
artiery2020
Active Level 3
Galaxy S

yok 3.cü parti yazılımlar kullanmayı sevmiyorum pek normal bir yolu yoksa eğer çok ilginç ...

xiaomi ve one plus kullandım yıllarca bildirim alanı diyim en üst kısım yani istediğim gibi oynayabiliyodum kendi içinden ayarlarda samsungta iç ayarlarda yok ise çok enteresan ...

s21 fe aldığım günden beri zaten bu nasıl oluyor şu nasıl oluyor diyorum ama o olmaz veya bu kadar oluyor vs diye cevaplar var hep one plus veya xiaomide istediğim gibi yapabildiğim şeyleri yapamayınca çok şaşırıyorum samsug markasında bu durumlara ...

MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Haklısınız
Ama goodlock 3.parti uygulama sayılmaz aslında. Samsung kendi orjinal uygulaması. Cihazını daha rahat kişiselleştirmek isteyenler için geliştirdiği bir uygulama
0 Likes
artiery2020
Active Level 3
Galaxy S

nerden indiriliyor peki bu uygulama ? bi bakıyım güven olarak içime sinerse indiririm eğer saglayıcısı samsung ise ...

0 Likes
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Galaxy store indiriyorsunuz
Ben sizin çekincenizi anladım ama goodloxk uygulaması 3.kişilerce geliştirlen uygulama değil. Samsung müzik uygulaması gibi düşünün cihaza yüklü gelmiyor ama galaxy store üzerinden indiriyorsunuz
Goodlock samsung üretimi bir uygulama ben çok uzun zamandır kullanırım
0 Likes
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Zaten samsung cihaza 3.parti bir uygulama ile sistem ayarlarını değiştirmesine izin vermiyor
0 Likes