cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yorumsuz

(Topic created on: 05-19-2024 01:11 AM)
297 Views
Hils07
Active Level 6
Options
Galaxy S
4 ay önce şişme sebebiyle değişen bataryam şimdi tekrar şişti ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırdım bu nasıl mümkün olabilir? Sorun bende mi samsungda mı?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Cihazı tekrardan yetkili servise ver. Aynı sorun garanti süresi boyunca 3. kez yaşanırsa aynı modelin sıfırını talep etme hakkın var.

View solution in context

Solution
cfcnilay
Active Level 4
Galaxy S

batarya orjinal samsung bataryası mı eğer öyleyse servislik yani

View solution in context

Solution
Eflatun
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Hils07,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Cihazı tekrardan yetkili servise ver. Aynı sorun garanti süresi boyunca 3. kez yaşanırsa aynı modelin sıfırını talep etme hakkın var.
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Bilgi için teşekkür ederim bilmiyordum. Vereceğim yakın zamanda bıktım artık 2 sene bile olmadan bu kadar sorun...
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim, katılıyorum 😊
Solution
cfcnilay
Active Level 4
Galaxy S

batarya orjinal samsung bataryası mı eğer öyleyse servislik yani

Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Orjinal serviste garanti kapsamında değişti. Alırken tekrarlarsa geri getirin demişlerdi ama bu kadar hızlı beklemiyordum 😕
0 Likes
Solution
Eflatun
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Hils07,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD

Galaxy S
Şiştiğini nasıl anlıyorsunuz
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Arka kapakta elde hissedilir şekilde şişlik var ayrıca köşelerden baktığınızda tümsek gibi şekil bozuklukları var geçen seferde aynı şekilde olmuştu