cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Toplanın beyler bayanlar yaşlılar ve genç hissedenler

(Topic created on: 09-05-2021 01:07 PM)
683 Views
çekmmo
Active Level 1
Options
Galaxy S

2 hafta önce 8 bin tlye s20+ aldım ve gel gör ki oyun oynarken ısınıyor ve 3 bin TL'lik telefon 60 fps stabil oynatırken bu 8 bin TL verdiğim telefon o oyunu stabil oynatmıyor o zaman bu telefona neden 8 bin TL verdim samsung faniyim çünkü geçen 1600 tlye samsung galaxy buds aldım ama bu yaptıkları yanlışı unutmayacağım telefonun işlemcisi o kadar dandikki anlatamam ısındığı zaman gücünümü kısıyor birşeyler yapıyor ve oyun oynanmaz hale geliyor kağıt üzerinde iyi işlemci ama 3 bin TL'lik telefonun islemcisinden kötü wild riftte 120 fps açıyor 5 dk oynuyorsun fps 15 düşüyor ve telefon soğuyana kadar düzelmiyor o kadar **bleep** bir işlemci:) 8 bin TL çöp oldu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba s20pluscöp,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

35 Comments
ican2
Active Level 2
Galaxy S
Maalesef Exynos990 bunun sebebi.Kotu islemci.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen bende senin gibi hüsrana uğradım . S20FE kullanıyorum. Bir önceki telefonum j7 daha iyi di. Tamamen hüsran . 4500 mah pil var şarj birgün yetmiyor. Isınmayı bir kenara bıraktım bari şarj uzun gitseydi. Malesef kötü deneyim oldu
Galaxy S
Samsungta bu bilinen bir şeydi Kronik bir sıkıntı keşke biraz daha araştırsaydınız.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Araştırmama fırsat kalmadı . Hediye edilen bir cihaz . O yüzden kullanınca anladım cihazın performansını .
0 Likes
Galaxy S
Olsun yinede kötü cihaz değil, bana da hediye gelse kullanırdım.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Özellik ve kullanım bakımından çok keyifli zaten ona sözüm yok . Isınmayı da boşverdim . Ne olurdu yani pil kullanımı daha uzun olsaydı ? Çantamda şarj aleti taşıyor oldum ;) bu şekilde kullanıyorum yapacak birşey yok zaten . Ayrıca sizin bir paylaşınızı gördüm . 7000 mah pile göre sizin telefonunuzun da şarjı erken bitiyor.
0 Likes
AKİF61
Active Level 3
Galaxy S
S20 fe exynoslu modelini kullanıyorsun sanırım ben iki aydır snapdragonlu modelini kullanıyorum canavar.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Tam şarjda kaç saat çalışıyor. Senin telefon ?
0 Likes
AKİF61
Active Level 3
Galaxy S
Ben oyun falan oynamadığım için sosyal medya takıldığım için 1 günü çok rahat çıkarıyor 1.5 gün gidiyor
0 Likes