cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonumun wifi si çalısmıyor telefonu açip kapayinca oldu nedenini bilen varmi

(Topic created on: 03-26-2022 04:47 PM)
198 Views
BTZ
Active Level 1
Options
Galaxy S

Wifi sorunu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy S
Samsung Members + Yardim alın + Tanılama + Wi-Fi testi yapiniz. Herhangi donanimsal bir sorun gorunmuyorsa, cihazı yedekleyip sıfırlaman gerekiyor. Sorun hala devam ederse samsung yetkili servisinden destek almalısın.

View solution in context

12 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba.
Uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasına tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden Ağ ayarlarını sıfırla yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın onaylayın bu işlemi yaptığınız zaman cihazda herhangi bir veri kaybı yaşamayacaksınız cihaz daha önce bağlandığı wi-fi ağları parolalarını ve daha önce eşleştirilen Bluetooth cihazlarını unutacak tır.
BTZ
Active Level 1
Galaxy S
Yardımın için tesekürler abi denedim şimdi dediklerinizi ama yine aynı
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Öncelikle Ne demek önemli değil Bu arada bana abi demenize gerek yok Sizden herhangi bir üstünlüğüm yok benim.

Verilerinizi yedekleyip cihazınızı tamamıyla sıfırlamanız ı fabrika ayarlarına sıfırlama nızı öneriyorum.
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy S
Samsung Members + Yardim alın + Tanılama + Wi-Fi testi yapiniz. Herhangi donanimsal bir sorun gorunmuyorsa, cihazı yedekleyip sıfırlaman gerekiyor. Sorun hala devam ederse samsung yetkili servisinden destek almalısın.
BTZ
Active Level 1
Galaxy S
Servise gitmesi gerekiyor sanirim
0 Likes
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
Modemi de birkere kapatır acarmisin
BTZ
Active Level 1
Galaxy S
Tesekürler abi denedim ama yine aynı
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim keşke yardımcı olabilseydim WiFi hiçmi açılmıyor yoksa açılıpda üzerinde ünlem işareti mi oluyor
BTZ
Active Level 1
Galaxy S
Açiliyormus gibi görünüyor ama açmiyor kapanıyor tekrardan