cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s20 android 12 restart sorunu

(Topic created on: 03-26-2022 06:52 PM)
124 Views
samsungzwde
Active Level 1
Options
Galaxy S

Android 12 güncellemesinden beri gün içinde rastgele restart yapıyor  s20 telefonum. Garanti biteli de 10 gün oldu. Servise götürünce anakart değişmeli 4000 TL dediler. Ancak yurtdisi forumlarına baktığımda ayni sorunu yaşayan kişiler var. Ne yapacağımı da bilemiyorum. İlk kez samsung kullandım.Pisman oldum açıkçası. Apple bu konularda çok daha iyi.

3 Comments
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Bu ayar açık olabilir eğer değilse telefonu yedekleyip sifirlamanizi oneririmScreenshot_20220326-190250_Device care.jpg
samsungzwde
Active Level 1
Galaxy S
Kendim odin Almanya sürümünü yükledim. Ancak downgrade e izin vermiyor 11e dönmek için.Ornegin 2-3 saattir kapanmadı telefon.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Verilerinizi yedekleyip cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekiyor sıfırlama işlemi sayesinde çoğu yazılımsal hata düzeliyor cihazınızı sıfırlamanız a rağmen Sorun devam ederse Muhtemelen cihazın içerisinde hiç parça arızası var demektir bu seferde garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir garanti süresi bitti ise belirli bir miktar ücret alınarak cihaz tamir edilebilir ücret alınır ise ne kadar alınır hakkında bir bilgim yok
0 Likes