cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Takılma

(Topic created on: 03-21-2024 10:12 PM)
198 Views
Çeto4
Active Level 3
Options
Galaxy S
Merhabalar Galaxy s23 telefonum ve tabs9 ultra tabletim var donanımsal olarak çok güçlü cihazlar fakat ikisinin ekranında aşağı veya yukarı kaydırırken takılmalar oluyor . Bunun bilgisayardan olduğnu düşünüyorum. Type c ile bağlandıktan sonra bu takılmalar meydana geldi. Bilgisayarda virüs vs.herhangi birşey de yok. Neden böyle takılmalar oluyor. Yazılımda Windows ve Samsung açısından açık olduğunu düşünüyorum.
10 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Kendiniz Tahmin etmişsiniz zaten. 😊
0 Likes
Çeto4
Active Level 3
Galaxy S
Tahmin etmek mesele değil çözüm istiyorum. O kadar para verip ekran takılması yaşamak hiç hoş değil. Umarım açık vs bişey vardır da görüp kapatırlar 🥲
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Hata raporu yollayabilirsiniz. 😊
Yardımı dokunur sorunun çözülmesinde
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
Cihazlar hiç sıfırlamadıysan 1 kere yedek alıp sıfırla.Düzelmezse ekranı güzelce sil,düzelmexse koruyucuları kaldırıp ekranı silip dene,düzelmezse geliştirici seceneklerden Animasyonları kapat,ekran yenilemeyi düşür,isteğe bağlı animasyonları aç,efektleri kapat ve cihazı yeniden baslatıp dene.
0 Likes
Çeto4
Active Level 3
Galaxy S
Tablet geleli 2 gün oldu. Ekranı temizledim Fakat düzelmedi . Ekran yenilemeyi düşürdükten sonra 120hz in bir anlamı kalmaz ki. Farklı bir çözüm öneriniz var mı?
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
Yazdıklarımın hepsini uygula.120hz çoğu cihazda aynı sorunu yapıyor ve sorun buysa kapatmak mantıklı olan.
dworfztx
Active Level 6
Galaxy S
Hangi uygulamalarda kaydırırken takılma yaşıyorsunuz? Belki sorun uygulama kaynaklıdır.
0 Likes
Çeto4
Active Level 3
Galaxy S
Tüm uygulamalar hatta ayarlarda bile yapıyor ara sıra🥲
0 Likes
nonamee_s23
Active Level 8
Galaxy S
Kanka eğer söylediğin şey aşırı takılma gibi değilse arada bi takılma ve buglar varsa şuan 6.0 dan kaynaklı çoğu cihazda var. Ben de bildirimlere bakayim diye yukardan kaydırdığımda kasma var, şarja taksam şarj animasyonunda bile bug var. Herkesin gözü şuan 6.1 de inşallah çözerler