cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Snapdragon vs exynos

(Topic created on: 03-24-2024 06:49 PM)
290 Views
Fixtela
Active Level 4
Options
Galaxy S
Şimdi s23 snapdragonlu s24 exynos lu
Telefonu kullanırken nasıl Bi **bleep** yaratır anlatanilrminz snapdragon daha iyi ama neden. Daha hızlımı çalışıyor? Daha iyi oyun performansımı veriyor? Aralarında çok büyük **bleep** varmı bu işlemcilern? 
15 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Merhabalar kardeşim.

Exynos İle Snapdragon'un Aralarında akı en büyük **bleep** Oyu. Performansından Ortaya çıkıyor.

Snapdragon Oyunlarda Daha Kararlı performan Verirken,
Exynos Oyunlarda Daha dengesiz Performans Verir.

S24'ün 10 Çekirdekli Exynos'u na Güvenebilirsiniz ama Snapdragon ile aralarında Büyük bir **bleep** yoktur Exynos Samsung Cihazlarla Daha fazla uyum sağlar ayrıca.

Exynos 1380'den yana bir sorun yaşamadım Şu zamana Kadar.

S24 Plus Öneririm size.
Fixtela
Active Level 4
Galaxy S
Düz S22 var telefon on numara ama kamerası bence övülenin altında tozlanma oluyor ve çektikten sonra fotoyu çok değiştiriyor on üzerinden 5/10 bence. Samsung s24 plus la ve s23 plus la baya kamera farkı varmı yoksa hemen hemen aynımı
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Büyük farklar yok kardeşim. 😊

Sonuç olarak aynı sensör S22'den beri sadece İşlemci daha uyumlu oluyor kamerayla. Ayrıca Yapay zeka farkı var. 👍
Npcbiri
Active Level 6
Galaxy S
Bende de düz s22 var kamerasını baya beğeniyorum s7 den sonra tek bu telefonun kamerasını beğendim kullandıklarım arasında hem fotonun oynanma ayarını kapatabilirsin rahatsız oluyorsan
0 Likes
Fixtela
Active Level 4
Galaxy S
Nereden kapanıyor tam olrk
0 Likes
Npcbiri
Active Level 6
Galaxy S
Kamera ayarlarından gelişmiş yapay zeka seçeneklerine bas ordan da minimum a bas öyle kapanır1711305766331.jpg1711305766389.jpg
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Exynos patates. S24 8 gen 3 ile exynoslu versiyonu karsilastir. Youtube da var
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy S
Aslında sd tamamen dengeli ve olduğu için
8gen2 vs ex2400 yaptığımızda ex2400 grafik birimi çok daha iyi çalışıyor ki bunu testlerde skor olarak görebiliyoruz ama mesele sadece performans değil

pil tüketiminde 8 gen 2 (s23 de s24 e göre 100mah daha az batatya olmasına rağmen daha uzun gidiyor) bununda testleri var

bir de yıllardır exynos un yarattığı kötü imaj var exynos bebattı...

Ex2400 8gen2 den daha iyi bir işlemci sorunu yok ama asıl mesele yıllardır verdiği kötü imajdan kaynaklı bende sırf bu yüzden 24 değil 23 alanlardanım (tekrar söylüyorum ex2400 8 gen 2 den daha iyi bir işlemci) 🙂🫡
Hakan2121
Active Level 6
Galaxy S
Exynos 1380 gayet başarılı bende sorun yaşamadım