cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung s20 ultra

(Topic created on: 02-07-2022 07:17 PM)
409 Views
Frimox
Active Level 1
Options
Galaxy S

Arkadaşlar 108 mp de fotoğraf çekiyorum görüntü deki ışıklar çok fazla parlıyor fotoğrafı bakarsanız anlarsınız 

Not:Fotoğraf ta obje sil yaptım arkadaşın yüzü çıkmasın diye sildiğim yer bulanık tır

image
108 mp ile çekildi ve sanırım güncellemeden sonra olsu android 11 böyle bisi **bleep** etmedim hiç 

Resolved!
13 Comments
Frimox
Active Level 1
Galaxy S
Yorumun için teşekkür ederim de 12 mp nasıl alınıyor kamera ayarlarında öyle yok
0 Likes
Osmanakar
Active Level 6
Galaxy S
4:3 ayarı 12 mp olması lazım. En/boy oranından rahatsız olursanız 16:9'u da kullanabilirsiniz. 16:9'un çözünürlüğü biraz daha düşüktür ama çok problem olmaz.
Frimox
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkür ederim hemen yapıyorum
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Frimox,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Devamı halinde incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes