cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung lütfen işlemci üretme artık

(Topic created on: 4 weeks ago)
318 Views
ELBERR
Active Level 9
Options
Galaxy S
Bu kadar berbat bir işlemci olamaz a73 ile pubg oynuyorlar bakıyorum onda gram kasma yokken en düşük ayarlarda s24 nasıl kasıyor akıl ermiyor bu kadar güzel telefona nasıl snapdragon kullanmıyorsun olmuyorsa zorlama işte artık 
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
darqLovE
Active Level 6
Galaxy S
Bu konuda haklısın, samsungun kendi işlemcilerinde verimli performanslı diyebileceğimiz bi işlemci görmedim , yazılım da çok iyi kamera vs iyi ama oyun oynayan biri ise kesinlikle samsungun üretimi olmayan bir sd işlemcili samsung alması lazım ya da başka bir marka , dün bir yakınım için 2. El galaxy a72 aldım 7500₺ ye cihazı bir gün kullandım kurulum felan, batarya aşırı iyi donma kasma vs yok , o kadar yüksek fiyatlara telefon almaya gerek varmı diye düşündüm, kesinlikle geride kalacağı tek nokta kamera gibi , diğer yönlerden hissedilir bir **bleep** olmuyor ayrıca batarya mükemmel , bende s21 5g kullandığım için batarya performansı kullandığım süre için değerlendirecek olursam herhalde benim telin 2.5 katı kadar fazla gider, yani telefon alırken oyun oynayan birinin iyi seçim yapması lazım

View solution in context

24 Comments
serpentler
Active Level 1
Galaxy S
Anlattigin şey mümkün olamaz
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
işlemci yüzünden satıp s23 e döneceğim
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy S
Aksine gpu bölümü sd işlemcilerden daha iyi kasmaması lazım bir yanlışlık var bence
0 Likes
darqLovE
Active Level 6
Galaxy S
Zaten samsungun sorunu performans değil verimlilik
AlperGüler
Active Level 7
Galaxy S
S25 te düzelmesi niyetiyle yoksa exynosu kullanmak yerine snapdragon la yoluna devam eder one ui da ki sorunlar bitmez
0 Likes
darqLovE
Active Level 6
Galaxy S
Exynos s9 da düzelecek diye haberleri çok okudum, zor
0 Likes
AlperGüler
Active Level 7
Galaxy S
Yeni bir fabrika kurmuslar çip uzerine ilk urununu s25 te kullanicaklar ondan dolayi bir beklenti içindeyim
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Düzelmez bu problem s20 de başladı s21 de düzelir dediler yok s24 de de düzelir dediler gene yok s25 de de bu problem düzelmez hiçbir zaman snapdragon dışı apple bionic hariç alınmaz
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy S
Çok verimsiz bir işlemci de değil 8gen 2nin birazcık altında o kadar 8 gen 1 kadar değil mesela
0 Likes