cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung S23 Ekran ve Kasa Değişimi

(Topic created on: 2 weeks ago)
242 Views
Aet95
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhabalar iyi forumlar

Samsung Galaxy S23 cihazım kaldırımda yere düştü ve ekranın sağ alt kısmından telefonun ekran camı kırıldı. Ayrıca telefonun kasası da hasar aldı. Telefonun dokunmatik fonksiyonu dahil diğer tüm fonksiyonları çalışıyor. Müşteri hizmetleri ile Samsung’un yetkili servisini aradım ancak pek yardımcı olmadılar. Samsung’un sitesinden baktığımda ekran değişim fiyatı 5300 olarak görünüyor. Samsung’un bazı cihazlarında ekran ile kasa bir arada olduğu için ekran ile birlikte kasanın da değişmesi gerekiyormuş. Bu durumda Samsung yetkili servisi hem ekran hem kasayı mı 5300 TL’ye değiştiriyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2AFCD414-F2AC-4FDE-A646-854B3D12F441.jpeg

C04F4792-B400-4DBB-8142-D55881A73330.jpeg

17 Comments
Galaxy S
Serviste ekran kasa bir değişiyor ve zaten 5300 ekran ve kasa fiyatıdır
0 Likes
Aet95
Active Level 1
Galaxy S

Eğer öyleyse o zaman günümüz şartlarında fiyatı uygun gibi duruyor. Bu arada siz yetkili serviste mi çalışıyorsunuz?

Galaxy S
Yok ama normal telefoncuyum ama serviste çok ekran değiştirdim kendi s22 cihazım ekranı mürekkep aktı servise verdim kasa batarya 1 olarak değiştirdiler sordum ücretli ekran değişimlerin hepsi kasa ekran 1 olarak değişiyor hata s serilerini bataryada dahil sanırım benim s22 de kasa batarya ekran değişmişti ve sadece fişten yazdığı gibi ekran ücreti tek alındı onlarda üstüne dahil
Aet95
Active Level 1
Galaxy S

Çok iyiymiş hocam o zaman yetkili servise vermek daha mantıklı yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Galaxy S
Rica ederim tabi serviste daha mantıklı dışarıdan yaptinmi hem çakma parça takarlar hemde garanti dışı kalır artık cihaz en iyisi yetkili servis
0 Likes
cox61
Active Level 6
Galaxy S
Orijinalse sorun yok cakmaysa sikinti
0 Likes
Aet95
Active Level 1
Galaxy S

Cihaz orijinal Samsung’un kendi sitesinden almıştım.

0 Likes
cox61
Active Level 6
Galaxy S
deişimden bahsediyorum orijinal yapcaksa sorun yok sakin cin yapdirma
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy S
Tüh be Yazık olmuş hocam neyse bu kadarla geçmiş olsun
0 Likes