cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Rezilligi s20+

(Topic created on: 06-12-2020 07:56 PM)
204 Views
TUGRULHAN
Active Level 3
Options
Galaxy S

Telefonu Alalı 1 hafta oldu servise gittim bugün aşırı ısınma nedeniyle kamerayla video çekerken bile ısınıyor oyun desen oynanmıyor ellerim yanıyor test ettim 42 derece ve bunu test ederken güneş görmeyen yerde test ettim ve bu değerler normal diyerek beni geri çevirdiler internetteki incelemelerde 39 derecenin üstüne çıkan yok verdiğim paralar haram olsun

7 Comments
sinan65
Active Level 4
Galaxy S
kardeş hemen bi yeni telefon cıktı diye atlama bekle gör o dan sonra al s 20 bütün kullanıcıları şikayetçi arızaları bitmek bilmiyor
0 Likes
TUGRULHAN
Active Level 3
Galaxy S
lan hemen ne atlicam youtubedaki bütün inceleme videolarini izledim 1 tanesı ısınıyor demiyo ve testlerdede 39 un ustune cikmiyo
sinan65
Active Level 4
Galaxy S
eh o zaman sana geçmiş olsun
0 Likes
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
S10 da aynı samsung un çöp (exynos)falan alınmaz artık tövbe
0 Likes
ÜmitS9Plus
Active Level 4
Galaxy S
Samsung alternatifi çok iyi telefonlar varken exynos işlemcili bir telefona o kadar para verilmez bence
0 Likes
ÜmitS9Plus
Active Level 4
Galaxy S
Benim de son samsung cihazım s9+ daha üstünü almanın bi mantığı yok
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba TUGRULHAN,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ve iletişim bilgileriniz ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes