cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy s 20 fe e smg 780 g

(Topic created on: 02-07-2022 12:18 PM)
680 Views
ahmet_turğut
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Bugün Samsung members uygulamasında Forum topluluk kısmında gezinirken telefonun ekranı birden bire siyah oldu ve kendi kendine kapandı ve kendi kendine açıldı açılma esnasında sadece Samsung yazısı gözüküyordu Yaklaşık 3 saniyede açıldı açıldı zaman ise SIM kartının şifresini istemedi cihaza koyduğum şifreyi girmemi istedi cihazın şifresini yazdım ve giriş yaptım cihaz açıldı yeniden uygulamalar ekranına geldikten sonra Samsung Ben bırakırız uygulamasına tıklayıp giriş yaptım karşıma direkt bir yazı çıktı O yazıda şöyle diyordu telefonunuz beklenmedik şekilde dondu veya yeniden başlatıldı otomatik hata raporu gönderin diye ve cihazın güncel yazılım bilgileri modeli model kodu falan yazıyordu Ben de otomatik hata raporu gönder tuşuna tıkladım hata raporunu gönderdim Ekstradan bir hata raporu daha gönderdim yetkililere uygulama üzerinden hata raporu gönderdiğim zaman yazdığım yazıyı ve cihaz kendiliğinden açılıp kapandığı zaman uygulamaya girdiğim zaman karşıma çıkan uyarının ekran görüntülerini buraya koyuyorum bakarsanız isterseniz Sizce telefonum ne için kendi kendine açılıp kapandı bu konu hakkında Samsung Müşteri hizmetlerini de aradım Orada çalışan bayan bana dedi ki yazılım güncellemesi yaptığınız zaman internetinizde yavaşlama olduysa güncellemede hata oluşmuş olabilir sorun bu yüzden kaynaklanıyor olabilir dedi bana Sizce Gerçekten böyle midir telefonumda yoksa sorun mu vardır Ayrıca bu sorun bir kez daha olmuştu 2021 yılı 11 ayında bu sorun oluşmuştu Bugün de bir daha oldu sizce bir daha oluşur mu böyle bir şey Sizce telefonum bozuk mudur beni bilgilendirir misiniz yorum yapan herkese teşekkür ederim

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ahmet_turğut,

Gönderdiğiniz hata raporu incelenerek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkürler.

MOD​

View solution in context

17 Comments
Galaxy S
Buyrun20220206_224356_1128_1644176636.jpg
Galaxy S
Olmazsa Screenshot_20220206-224248_Samsung Members_1127_1644176656.jpg
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Dalga geçip durmayın resimlerdeki yazıları okuyamıyorum
Galaxy S
Eğer bu cevapla dalga geçtiğimi düşünüyorsan, sen herkesle dalga geçmişsin demektir. Öyle değil mi? 😊🙃
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Saçma sapan konuşma kimseyle Ben dalga geçmem
Galaxy S
Sen daha telefonu bile doğru düzgün açıp kapamayı bilmeden, yüzlerce insanı yanlış yönlendirerek zaten dalganı geçmiş oluyorsun. Güzel kardeşim hevesini kırmak istemiyorum ama yazdıklarının başına, "Bence..." kelimesi falan ekleyerek yaz bari. Millet seni Samsung teknik uzmanı falan sanıp yazdıklarını ciddiye alıyor... Kim bilir kaç kişinin ne kadar zamanını boşa harcadın. Yazdığın şeylerden sorumluluk hissetmediğin çok belli.. Sana yazma diyemeyiz...Ama en azından insanların zamanını çaldığınız, onları yanlış yönlendirmiş olabileceğinizi **bleep** edin ve yazarken kişisel tavsiye olarak yazın..hatta yaşınızı da belirtin. Lütfen kişisel algılama, buraya birisi çözüm aramak için geliyor, karşında seni buluyor... Çözüm arayan açısından düşün.. o kişi doğru bilgiye erişmek zorunda.. En azından yanlış yönlendirilmemeli. Diğer türlü olursa burası senin deyiminle "çöp" olur. Zaten hatalı yönlendirmelere izin veren Moderasyon da hatalı. Onlara ayrı sayfa açacağım.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Sizinle gereksiz muhabbetinizi daha fazla girmeyeceğim saçmalamak da üstünüze yok yrıca siz yardım İstediğiniz zaman ben size böyle abuk subuk şeyler söylemiyorum elimden geldiğince detaylı bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum konu sıra bana geldiği zaman herkes benimle dalga geçiyor yazıklar olsun
Galaxy S
Bundan sonra insanları her yanlış yönlendiriyor olduğunu gördüğümde sana müdahale edeceğim.. Belki biraz daha sorumlu düşünmeyi öğrenirsin
Galaxy S
Ayrıca Bozuk evet..hemen satın