cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S25 Ultra Özellikleri Ortaya Çıktı (Technopat)

(Topic created on: 06-11-2024 08:52 PM)
4485 Views
FedoraHat
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

Samsung Galaxy S25 Ultra’nın piyasaya sürülmesine aylar var ancak kamerası ve tasarımı da dahil olmak üzere sızıntılar ve söylentiler şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Bugün ise S25 Ultra, IMEI sertifikasyon sitesinde Android Headlines tarafından “SM-S938U” model koduyla göründü.

Bunun yanı sıra bazı sızıntılarda Galaxy S25 Ultra’nın beklenen tüm özellikleri paylaşıldı. Galaxy S25 Ultra’nın dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağı iddia ediliyor. Bu kamera kurulumunda 200 megapiksellik ana, 50 megapiksellik geniş, 3x optik zoomlu 50 megapiksellik telefoto ve 5x optik zoomlu 50 megapiksellik süper telefoto üniteleri yer alacak.

 

Telefonun kalbinde ise 12/16 GB RAM ile eşleştirilen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 yongası bulunacak ve tüm bu donanıma 65W hızlı şarj desteğine sahip 5500 mAh’lık batarya güç verecek. Peki siz Samsung Galaxy S25 Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz?

4 Comments
berkanjec
Active Level 6
Galaxy S
Ana kamera sensör değişmeli.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen Samsung kameraya yatırım yapsa falan bu sefer dxomarkta daha iyi puanlar alabilir
0 Likes
AlperGüler
Active Level 8
Galaxy S
Ana sensor buyuk ihtimal değisecektir tasarim olarakta bir yenilik olucak gibi bence, ben takilmiyorum ama a serisi ile s serisi farkini koymak icin
ahmed_turğut
Active Level 4
Galaxy S
65 vata geçilirse güzel olur
0 Likes