cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S22 ve Huawei Akıllı saat uyumsuzluğu sorunu. Telefonu cevaplayınca ses gelmiyor.

(Topic created on: 03-28-2024 02:30 PM)
73 Views
Samsung_e64mQcG
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba, son 3-4 aydır bu sorunla yaşıyoruz. Samsung S22 telefonumu Huawei GT3 akıllı saatim ile sorunsuzca kullanıyordum. 3-4 ay öncesinde Samsung bir güncelleme aldıktan sonra bu sorun başladı. Arama geldiğinde karşıdakinin sesi gelmiyor. Hoparlöre iki kez basınca sesi duymaya başlıyoruz. Bu sorun, aylardır var. Samsung topu Huawei'e atıyor Huawei de Samsung'a... Mağdur olan, bizleriz. Şu sorunu çözen var mı ya da bir çözümü var mı acaba? Ya Samsung'dan vazgeçeceğim, ya da Huawei saatimden. Ama muhtemelen Samsung'dan vazgeçeceğim çünkü Samsung güncelleme yapmadan önce bu sorun yoktu. Bu sorun başladıktan sonra Samsung telefonum ekstra 2 güncelleme daha aldı ama sorun hala devam ediyordu. Her güncellemede, sorunu çözdüklerini ümit ettim ama yok... Sorun aynen devam ediyor. Bu sorunu çözen var mı acaba? Telefonu sıfırladım, programları silip tekrar yükledim vs, hiçbir işlem problemi çözmedi. Problemin çözümünü bilen var mı acaba?  

2 Comments
mrnobody74
Active Level 3
Galaxy S
Aynı sorun bende de var. Arama cevapladiktan sonra Bluetooth dan bağlı olan cihazin ayarlarına girip arama erişimine izni kaldırman gerekiyor. Aramaları sadece görüyorsun saatten konuşma özelliğini kullanamıyorsun ben bu şekilde çözüm buldum. Saat gt3 pro
0 Likes
yavuz2727
Active Level 5
Galaxy S
Aynı sorun s23 ve s23 ultrada da var maalesef. Ben Bluetooth ayarlarından saatle ilgili kısmı fotoğrafta görüldüğü gibi yaptım. saatten Aramaları cevaplayamıyorum ama diğer fonksiyonları kullanıyorum ve bahsettiğiniz sorunu ancak bu şekilde aştım maalesef.1711625476216.jpg
0 Likes