cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 serisi android auto sorunu

(Topic created on: 05-29-2023 09:16 AM)
428 Views
wadaaaa
Active Level 2
Options
Galaxy S

Durum hakkinda guncelleme: s23 serisi telefonlar wv,seat,skoda modellerinde calismiyor problemin kaynagi telefon degil ama araclardaki multimedya sistemine guncelleme gelmesi gerekiyor. Bu bilgileri hem samsung servislerinde hem de wv servisinde teyit ettirdim. Mart sonunda arac yetkili servisine guncelleme islemi icin basvurdum. Sistemde araclarda calismayan telefonlarin bilgisi vardi ama henuz guncelleme yayinlanmamisti. Ne zaman yayinlanir bilemiyorum ara ara sordurmak gerekiyor. Kisacasi rezillik.

15 Comments
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Bence de araç kaynaklıdır hocam çünkü bende Toyota var, Android auto sorunsuz çalışıyor.
2019 toyotalarda da aynı sorun vardı güncelleme ile çözülmüştü ( servisler bayağı bir ücret karşılığı yapıyorlardı bunu) ama 2020 ve sonrası modellerde araç multimedia sistemi güncellenmiş şekilde satışa çıkıyor
wadaaaa
Active Level 2
Galaxy S
2022 model arabada android auto calismiyor ve bunun guncellemesini parayla mi yapacak servisler 🤔 benim gittigim servis oyle bi talepte bulunmadi ama guncelleme yayinlandiktan sonra ne derler bilemem.
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
2 ya da 3 yıl önce 2019 corolla için güncelleme ücreti olarak 1000 TL civarında ücret almışlardı.
Onun orası servis, istedikten sonra mecbur vereceksin.
Sizin servisin istememesi güzel bir şey
wadaaaa
Active Level 2
Galaxy S
Bu arada bu bilgilendirmeyi kimse yapmiyor moderatorlerden kendim ugrasa ugrasa ogrendim ayiptir.
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
Moderatörler araçtan kaynaklı sorunları bilemeyebilir hocam, sonuçta cihazda sorun yok
wadaaaa
Active Level 2
Galaxy S
Samsung yetkili servislere bilgilendirme mesaji iletilmis bu konuyla ilgili farkinda olmalari gerekiyor bence. Kac kisi ayni problemden dolayi konu acmis hepsinin altina ayni mesajlar yazilmis yazilim sifirlama vs musteriye vakit kaybi bu durum saygisizliktir. sahsen siradaki telefonum samsung olmayacak konuyu acma sebebim de herkesin tekrar tekrar ugrasmasini istememem benim 3 aksamim rezil oldu bununla ugrasirken mesai cikisinda.
usküdarlı
Active Level 5
Galaxy S
Bu konuda bende çok kez konu açtım bende s23 var aynı sorunu yaşıyorum Araç skoda scala bilgilendirmen için teşekkürler servis ile görüşecek bakalım ne dicek
usküdarlı
Active Level 5
Galaxy S
Arac cihazı destek lemiyor . Burdan da bir kez daha kontrol sağladım. Samsung almak pişmanlık 20230529_120436_1000002338_1685351103.jpg
wadaaaa
Active Level 2
Galaxy S
Bu durumun arac multimedya guncellemesiyle cozulecegi soylendi bana ama cozulmeyecek bi problemse o zaman dava acilabilir. Tuketiciyi aldatmaya yonelik hareket olarak degerlendirilir. Telefonu alirken alttaki bilgilerde su su model arabalarda android auto baglantisi yapilamamaktadir diye ibare eklemeleri lazimdi.