cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 plus volte sorunu

(Topic created on: 10-01-2023 01:24 AM)
44 Views
Şakşukacı
Active Level 6
Options
Galaxy S

Merhaba aramalarda zaman zaman sesim gitmiyordu, kesilme değil direk ses gitmiyordu karşı tarafa. Volte kapatın çözülür dediler. İyi hoş kapattım çözüldü de ben niye volte özellikli olan bir telefonun voltesini kapatmak zorundayım onu anlamadım? Nasıl bir yol izlemem gerekecek?

4 Comments
Galaxy S
Aslında mantıklı çünkü ek bir özelli ve aynı anda çalışma için yeterli altyapı yok sanırım.Bunu interneti kapattıgında şebekenin artması gibi düşün.
ELBERR
Active Level 7
Galaxy S
Fold 4 kullandım uzun süre maalesef aynı özelliği extra dan cizirtilarla beraber o durumu yaşadım volte yi kapatmamı söylediler yaptım düzeldi
Voltenin tek özelliği İnternet üzerinden arama yapılması
orcun_35
Active Level 1
Galaxy S
Turk telekom kullaniyordum şimdide Turkcell kullanıyorum, cihaz s22 ultra aldığım günden beri de volte açık ancak hiçbir problem yaşamadım, belki cihaz yada model üzerinde bir problem vardır.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Şakşukacı,

 

Cihazınıza, farklı operatöre ait bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes