cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 fe kullananlar

(Topic created on: 05-12-2024 11:39 AM)
313 Views
ggkkff
Active Level 5
Options
Galaxy S
S23 fe kullananlar batarya süreniz nasıl ben 4 5 saat anca ekran süresi alabiliyorum hiç 7 8 saatlere çıkaramadım çok hızlı bataryası bitiyor sizdede böylemi boşta dururken bile hızlı bitiyor şarjı neden olabilir sizce en son ki kullanım bu şekilde

image

16 Comments
Galaxy S
Memmunmusun S23fe den
0 Likes
ggkkff
Active Level 5
Galaxy S
Memnunum güzel cihaz ama şu batarya ve ısınma sorunu biraz problemli ara ara da donmalar falan oluyor bikaç kişiye sordum böyle bi sorunum yok dediler benim cihazda mı bi sorun var artık bilmiyorum ama performans vesayre güzel aslında kamerası falan fiyatına göre çok iyi cihaz
betülll
Active Level 3
Galaxy S
Telefondan aşırı memnunum ama yaşadığınız sıkıntılar bende de mevcut içiniz rahat olsun:)
RyderW
Active Level 5
Galaxy S
Anormal bir durum var. **bleep** %35'e yakın kullanım normal degil.
0 Likes
atknsvndk
Active Level 4
Galaxy S
Ben de S23 FE sahibiyim memnunum bu zamana kadar beni hiç üzmedi tavsiye ederim S serisi bir başka oluyor
0 Likes
srdr77
Active Level 10
Galaxy S
Demekki 4-5 saat hiç ekranı kapatmadan telefonu kullanıyorsun. 🤨🤨🤨
0 Likes
ggkkff
Active Level 5
Galaxy S
Kullanmıyorum ama kullanılsa bile çok kısa bi süre en az öyle bi durumda 6 saatten az almaması lazım 100 den 0 a kadar kullansam bile oyun hariç tabi
0 Likes
Galaxy S
.1715508049298.jpg1715508049325.jpg
0 Likes
ggkkff
Active Level 5
Galaxy S
Ben asla bu ekran sürelerini göremiyorum boşta telefon durduğunda çok şarj gidiyor kullandığımdada farksız yani Ben 5 saatten fazla görmedim hiç ki hiç oyun oynamadım sadece whatsap YouTube falan sosyal medya yok nerdeyse zaten yarım saat 40 dk anca giriyorum
0 Likes