cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra Kılıfsız Kullanılır mı?

(Topic created on: 04-12-2024 09:56 PM)
118 Views
MKarahan_
Active Level 4
Options
Galaxy S
Merhabalar, S23 Ultra'yı kılıfsız kullanan var mı? Zarar görmesin diye tabi ki kılıfla kullanmak gerekir ama bu sefer telefon çok kaba duruyor ve şıklığını kaybediyor. Kılıfsız yere düştüğünde kılcal çizik dahi olmuyorsa kılıfsız kullanacağım, kılcal çizik dahi oluyorsa kılıfla...
0 Likes
26 Comments
Elomelo
Active Level 7
Galaxy S
Bence kılıflı yaa. Çok büyük olduğu için elden düşmesi kolay oluyor
MKarahan_
Active Level 4
Galaxy S
Evet gerçekten düşmesi çok kolay ama kılıfsız da göze çok güzel geliyor :) Silikon kılıflar da çok kaba gösteriyor...
0 Likes
Galaxy S
Kılcal çizikler olacaktır. Hatta daha sert düşüşler belirgin çiziklerden arka kapakta çatlamalara kadar neden olabilir. Ucuz bir şey olsa neyse de (yine de her çeşit telefonu kılıfla kullanmayı tavsiye ederim) S23 Ultra'yı kılıfsız kullanmak büyük cesaret ister.
0 Likes
MKarahan_
Active Level 4
Galaxy S
Siz böyle deyince kılıfsız kullanmayı göze almam bu saatten sonra :) pişman olmaya değmez
eyequeS23u
Active Level 6
Galaxy S
Telefonu yeni aldım ve son 4 5 saattir elimde kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum verdiği keyif bi başka :))
Ekrana dokunma hissi ve kılıfsız dokunma hissi bambaşka sanırım kılıfsız kullanmaya devam edicem
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Kılıfsız kullanmak büyük bi cesaret bravo valla ama o telefonu düşürdüğün zaman ki pişmanlığı da bir o kadar üzücü oluyor emin ol , ben hayatımda bir kere yaptım o hatayı o günden beri aldığım andan itibaren kılıfla kullanıyorum bütün cihazları ve iyiki de kullanmışım diyorum hayat kurtarıyor
eyequeS23u
Active Level 6
Galaxy S
Haklısın, işini garantiye almak en iyisi ama konfordan da geri kalmamak lazım :) belki ilerde bi kılıf alırım ama şuanda ekran koruyucu bile takmak istemiyorum
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Valla kararına saygı duyarım ama çok dikkat etmeni tavsiye ederim , cihaz cam olduğu için aşırı elden kayıyor heleki ultra daha büyük onun tehlikesi daha fazla , umarım her şey istediğin gibi olur keyfini sürersin:)
eyequeS23u
Active Level 6
Galaxy S
Elimden geldiğince dikkat edicem 😊 Teşekkür ederim :)