cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ULTRA

(Topic created on: 02-22-2024 08:42 PM)
287 Views
faruk6535
Active Level 7
Options
Galaxy S
Şimdi bu telefona ne yapıyorum bu kadar ısınıyor vallahi billahi oyunda oynamıyorum. ısınıyor diye dürün düzgün Instagram Facebook YouTube tiktok kullanmıyorum azıcık kullanıyorum 40 derece 45 derece ısınıyor biraz Trendyol da gezdim yine ısındı 2 ay önce hava sıcak olmasına rağmen sabahtan akşama kadar oyun oynuyordum 37 dereceyi geçmiyordu şimdi hava soğuk oyun yok bu kadar ısınması normal değil android 13 de 12 saat ekran sürem vardı android 14 geldi 10 saat ekran sürem vardı şimdi durur dururken güncelleme yapmadığım halde 5 saat ekran sürem nasıl düştü anlamış değilim bu telefon hiçbir zaman şarjdan dolayı kapanmadı %19 takıp %100 den şarjdan çekiyordum bazen de %85 de şimdi öyle değil şarja yetişemiyorum kapanıyor %10 olunca 5 dakika bitiyor telefon 3 aylık batarya 1 aylık A50 telefonum %10 inince yarım saatte sonra bitiyordu hatta güç tasarrufu.nu açınca %0 da bile 10 dakika kullanıyordum şimdi bu niye böyle S24 ultra çıktı diyemi S23 ULTRA amiral gemisi bi telefon nasıl bu kadar performansı düşebilir telefonum ekranı kırıldı Samsung teknik servisine verdim tahmir için ekran onarımı için batarya ve kasa dahildir dediler diğer batarya 2 aylık olmasına rağmen ısı yoktu bide 10 saat ekran sürem vardı bu batarya sıfır olmasına rağmen kötü 

image
Oyuna girdim ısıyı görmek için 

image
Bide 4.5G kapalı olmasına rağmen 

14 Comments
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Zaten 40 derece normal bende insta facebook gezerken 40-43 falan oluyor ağır oyunlarda en fazla 46 oluyor
faruk6535
Active Level 7
Galaxy S
Bende diyorum 2 ay önce sabahtan akşama kadar pugb undawn oyun oynuyordum yüksek grafikte 37 dereceyi geçmiyordu oda hava sıcak olmasına rağmen önceden ne kadar sosyal medyada takılsam 34 dereceyi geçmiyordu şimdi diyorum ya çok fazla ısınıyor diye dürün düzgün sosyal medyayı kullanmıyorum zaten internet kapalı galeride fotoğraflara bakmak 40 derece ısınıyorsa bu iyimi sence
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Okumuştum gönderinde ama anladığım kadarıyla android 14 geldikten sonra senin telefonda hem pil süren azalmış hemde telefon dahada ısınmış.Normalde android 14 ten sonra 1 saat daha fazla pil süresi alman lazımken ters tepkime olmuş. Çünkü android 14 ile pilin süresi çoğu kişide artmıştı istersen tekrardan servise göster geçmiş olsun inşallah düzelir.
faruk6535
Active Level 7
Galaxy S
Orda zaten yazmışım android 14 ile alakası yok android 13 de 12 saat ekran süresi alıyordum android 14 güncellemesi geldi 10 saat ekran süresi alıyordum bu da iyi android 14 3 aydır kullanıyorum 10 saat ekran süresi alıyordum yaklaşık 1 aydır 10 saatten 5 saatte düştü hiçbir güncelleme yapmadığım hâlde android 14 de bendede iyiydi
0 Likes
faruk6535
Active Level 7
Galaxy S
😊
GALAXYA51-F
Active Level 10
Galaxy S
Yazılımsal hatalar çoğaldı ondan olma ihtimali yüksek
faruk6535
Active Level 7
Galaxy S
Olabilir bende diyorum Samsung teknik servisinde ekran değiştirdim batarya ve kasa çitası ile beraber değişti batarya değişir değişmez olay başladı dedim düzelir düzelir bi türlü düzelmedi aynı durum
0 Likes
GALAXYA51-F
Active Level 10
Galaxy S
Android 14 ses getirdi ama hataları çok var ısınma sorunu uygulamadan atma kamera hataları 6.1 ile düzelir deniyor ama bakalım
faruk6535
Active Level 7
Galaxy S
İnşallah kardeşim 😊