cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22

(Topic created on: 04-01-2023 06:19 PM)
355 Views
yasinkrll
Active Level 6
Options
Galaxy S

S22 kullanan kardeşlerim wifi de sorun yaşıyormusunuz baglanti kopması wifi simgesinin olduğu yerde ünlem işareti gördünüz mü ben cihazı aldığım günden beri bazen wifi kopma sorunu yaşıyorum telefonun ağ ayarlarını sıfırladım modemi sıfırladım fakat sorun yine devam ediyor 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Ergene
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba  yasinkrll,

Yaşadığınız duruma yönelik aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz:

• Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Modeminizi yeniden başlatmayı ve farklı Wi-Fi ağlarında bağlanmayı deneyiniz.

Yaşadığınız durum devam ederse; cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen wifi kopma sorunu yaşıyorum deyince şimdi anladım bu wifi kopma sorunu bende yaşıyorum ama wifi kapatınca sonra tekrar açınca düzeliyor kardeşim
yasinkrll
Active Level 6
Galaxy S
Bende aynı kapatip açılınca düzeliyor fakat bazen can sıkıyor kardeşim aynı problem başka kullanıcılarda da var mı merak ettim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Benimde bazen can sıkıyor ama kafayı takmıyorum sadece wifi kapatıp açıyorum başka kullanıcılarda var mı bilmiyorum kardeşim
BurakEA
Active Level 7
Galaxy S
Başka bir modeme bağlandığınız da aynı sorun var mı bu sorun genellikle modem ve internet sağlayınıcınız da oluyor
yasinkrll
Active Level 6
Galaxy S
Farklı bir modemde de aynı sorun oldu ya bağlandığım modemlerin sinyal seviyesi düşük yada bu sorun kronik güncelleme ile inşallah toparlamasini bekleyeceğim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bende aynı sorunu yaşıyorum kapatıp açınca düzeliyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen benimde
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Bir kaç aydır yasamiyorum
Arif33332
Active Level 7
Galaxy S
Modeme bağlanan cihazlar çoksa çakışma olabilir telefona sabit uzak sabit bir ıp verin 192.168.1.95 gibi