cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22

(Topic created on: 04-01-2023 06:23 PM)
202 Views
yasinkrll
Active Level 6
Options
Galaxy S

S22 kullanan kardeşlerim wifi de sorun yaşıyormusunuz baglanti kopması wifi simgesinin olduğu yerde ünlem işareti gördünüz mü ben cihazı aldığım günden beri bazen wifi kopma sorunu yaşıyorum telefonun ağ ayarlarını sıfırladım modemi sıfırladım fakat sorun yine devam ediyor 

image

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen wifi kopma sorunu yaşıyorum deyince şimdi anladım bu wifi kopma sorunu bende yaşıyorum ama wifi kapatınca sonra tekrar açınca düzeliyor kardeşim
yasinkrll
Active Level 6
Galaxy S
Bende aynı kapatip açılınca düzeliyor fakat bazen can sıkıyor kardeşim aynı problem başka kullanıcılarda da var mı merak ettim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Benimde bazen can sıkıyor ama kafayı takmıyorum sadece wifi kapatıp açıyorum başka kullanıcılarda var mı bilmiyorum kardeşim
BurakEA
Active Level 8
Galaxy S
Başka bir modeme bağlandığınız da aynı sorun var mı bu sorun genellikle modem ve internet sağlayınıcınız da oluyor
yasinkrll
Active Level 6
Galaxy S
Farklı bir modemde de aynı sorun oldu ya bağlandığım modemlerin sinyal seviyesi düşük yada bu sorun kronik güncelleme ile inşallah toparlamasini bekleyeceğim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bende aynı sorunu yaşıyorum kapatıp açınca düzeliyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen benimde
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Bir kaç aydır yasamiyorum
Arif33332
Active Level 7
Galaxy S
Modeme bağlanan cihazlar çoksa çakışma olabilir telefona sabit uzak sabit bir ıp verin 192.168.1.95 gibi