cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 ultra kullanan/kullanmış arkadaşlara birkaç sorum var

(Topic created on: 11-13-2023 08:28 PM)
248 Views
missütsever_a32
Active Level 9
Options
Galaxy S
Merhaba a32den s22 ultra ya geçmeyi düşünüyorum 26 bin tlye ikinci el 6 ay kalmış samsung türkiye garantili temiz s22 ultra buldum sanırım alacağım ama öncelikle s22 ultra kullanıcılarına birkaç soru sormak istiyorum

- batarya performansı herkesin söylediği gibi çok mu kötü? 120hz wifide 1sa oyun 1sa youtube chrome instagram falan filan 1 günü çıkaramayacak kadar kötü mü? Ekran süreniz nedir?

- snapdragon 8 gen 1 hemen ısınıyor mu?

- güneş altında full parlaklıkta koyu mod kullansam da yazıları kolayca okuyabilecek miyim?

-2 bin tl farkla 256gb versiyonu var. 128gb yine de bana fazla geliyor ancak sırf ram 8 yerine 12gb olsun diye bu parayı vermek mantıklımı?
11 Comments
victorhugo
Active Level 9
Galaxy S
Ben s22 düz kullanıyorum sadece koyu tema açık
120 hz 6 saat ekran süresi alıyorum
Galaxy S
İlk yazılımı çok kötüydü ve çok şikayet vardı ama sonradan son güncellemeler ile düzeldi diyorlar.
saanee
Active Level 4
Galaxy S
Sizin İçin Snapdragon 8 gen 1 Sorun Değilse Herşeyiyle Mükemmel Bir Cihaz Ama Pil Konusunda İyi Bir Cihaz Değil İşlemcisinden Ötürü
Bülent87
Active Level 6
Galaxy S
Samsung ürünlerinde hem saat olsun hem cep telefonu olsun uygulamaların tamamını kullanıyorsan zaten şarj kullanma süresi en fazla bir gündür yok iki gündür yok 3 gün .... Samsung en fazla bir gün konumun açıksa wi-fi'ın açıksa mobil internet erişimin açıksa diyorsan oyun oynuyorsan vs......Buna rağmen alırım...
nonamee_s23
Active Level 8
Galaxy S
Knk 28 bine hepsiburada indirimleriyle s23 256gb alabiliyosun ama yine tercih senin tabi
Galaxy S
Spenli telefonum olsun istiyomda ünide not fln tutarım belki işlemci olarak a32den geçicem her türlü çok güçlü bir işlemciye grçmiş olucam knk s23ultra da çok pahalı
nonamee_s23
Active Level 8
Galaxy S
Knk istediğin spen ve notsa tablet çok daha mantıklı bence. Yani eğer güzel bi telefon alayım dersen s23+ tablet ile s23 ultra fiyatından daha aza getirebilirsin çünkü telefona ders notu tutmak bence kullanışlı olmaz. Tab s9 fe alsan şuan 10.500+28 bin s23 oldu sana 38.5 hadi kalemle kılıf da aldın desek yine bi 50 60 binlik s23 ultradan ucuz knk
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Duz s23 al hem 2 yil garanti hem sifr telefon qlmis olursunuz
Galaxy S
Evet ben de öyle düşünüyordum ama spenli telefonum olmasını isterdim not tutmak için birde ben büyük ekranlı telefonları seviyorum. film youtube izlerken çok güzel görünüyor
0 Likes