cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Ultra Güncelleme sonrası hatalar devam etmekte...

(Topic created on: 03-21-2024 06:18 PM)
186 Views
S22_Ultra_alperengul
Active Level 4
Options
Galaxy S

Buyrun bir hata daha. Derste not alırken düzenleyici açılmadı. Üstüne galeri saçmalamaya başladı. Ne yaparsam yapayım düzelmiyor. Bir diğer hatada dünki yayınladığım ekran kilitliyken dokunma engelleyicinin sürekli aktif olması. Daha ne gibi hatalarla karşılaşacağız bilmiyorum. Bıktırdı bu hatalar beni.
8 Comments
Galaxy S
6.1 ile düzelir kardeşim 😊
0 Likes
Galaxy S
hep düzeliyor zaten knk 😂 android 12 deyken gelen hatalarda düzeliyor ama bir sonrakinde farklı sorunlar çıkıyor. önceki güncellemede yüzde 80-100 ve 25-0 aarası yok gibiydi 10 dakikada iniyordu. düzeldi bu sonra ısınma sorunu geldi boştayken ısınıyordı. oda geçti sonrasında hareket pixellerini kaldırdılar geri getirdiler o zaman içersinde bir çok kişide amoled yanığı oldu bende dahil :) sonrasında kamera lens geçişlerinde facia kasmalar ortaya çıktı. onuda düzelttiler şimdi sensör hatası ve farkettiğim bu durum :) düzeltiyorlarda keşke adam akıllı güncellemeyle gelse bunlar. bıktırdı artık gerçekten
Galaxy S
Yapacak bir şey yok ya bekleyeceğiz artık kanka uzun uzun yazmışsın zahmet etmeseydin ya 🙂
Galaxy S
sinirlendirici bir durum knk. not için kullandığım telefon önemli derste yarı yolda bıraktı beni. cihazdam soğudum artık.
Galaxy S
Simdi video yüklenmes gerçekten çok saçma sorun 🤣😅
0 Likes
aordu41
Active Level 7
Galaxy S
Sadece sen yaşadığına göre bir reset atmayi deneyebilirsin bence
Galaxy S
:)
0 Likes
SMS901E_DS
Active Level 6