cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 One UI Yerine Güvenlik Güncellemesi Yayında

(Topic created on: 11-28-2023 09:37 PM)
977 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Biz One UI6 beklerken S901E modeli için 20 ülkede Kasım yamasini içeren CWK2 kodlu güncelleme yayınlandı.

S22 için artık One UI 6 güncellemesi yalan oldu ve artık samsungun kafası ne zaman eserse verecek anlaşılan. 

Ayrıca s22 de yazılım indirme sonuçları da çökmüş. Sürekli altta ki uyarı çıkıyor 

image

image

37 Comments
hub06
Active Level 4
Galaxy S
1 model önce çıkmış amiral gemisi cihaza bunu yapmaları çok ilginç. seneye de aynısı s23 e olacak kısaca benim gibi güncelleme sevenler için en iyisi iphone gibi
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Samsungun politikası ne yazık ki böyle. Ben güncelleme meraklısı bir insan değilim fakat s22 den önce çıkan cihazların bile onu geçtim orta segment bile alırken Amiral gemisi cihazı geri plana atmaları beni soğuttu markadan
Galaxy S
Evet a54 bile s22 den önce aldı zaten s22 sorunlu
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
S22 nin sadece pil sorunu var
EctheIion
Active Level 3
Galaxy S
One UI 6 gelse kötü olmuş diyeceksiniz. Şu anda almaması daha iyi
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Animasyon hataları gelen One UI home güncellemesi ile ama başka ne hatalar bilemiyorum s22 de
0 Likes
hub06
Active Level 4
Galaxy S
hocam sonuçta insanlar bu cihazları bedavaya almıyorlar samsung da güncelleme politikasına bi çeki düzen versin artık yıllardır aynı yazık günah
EctheIion
Active Level 3
Galaxy S
Dediğinizde haklısınız elbette ama 9 tane beta sürümü olmasına rağmen hala sıkıntılı çıkıyorsa işletim sisteminde hata olduğu çok belli. İnanın şu anda almaması çok daha iyi
0 Likes
hub06
Active Level 4
Galaxy S
haklısınız hocam. zaten dediğim gibi benim beklentim kalmadı ya bu duruma alışacağz ya da platform değiştirip iphone a geçeceğiz hayırlısı olsun artık