cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 şarj süresi

(Topic created on: 04-05-2023 11:57 AM)
354 Views
asdfhhj
Active Level 5
Options
Galaxy S

Bu sürede süper hızlı şarjda dolması norma mi sizlerde de mi böyle merakımdan soruyorum

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Süper hızlı şarj kullanıyorum sadece %15-%25 arası 50-60 dakika arası 2 saattir bunu diyorum ama hala bilgi vermediğimi söylüyorsun.

View solution in context

15 Comments
Galaxy S
Normal değil
0 Likes
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Normal
0 Likes
Galaxy S
Matematiğini yazar mısın?%23 dolmuş,%77 boş ve %77 için 58dk yazıyor.Ben yanlış hesapladıgım veya hesaplayamadıgım bir şey varsa öğrenmek isterim?Ek olarak S22 tam dolum için Süper Hızlı Şarj'da süresinide yazarsan memnun olurum.Benim hesabıma göre 1 saat 22-23 dk gibi bir sürede Süper Hızlı Şarj ile dolacak ama bu cihazın Normal ve Hızlı Şarj süreleri ney ki Süper hızlı şarjda neredeyse 1 saat 23 dk'lık bir sürede dolduruyor.
0 Likes
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
S22 aldığından beri bu şarjda bu süreyi görüyorum :)
0 Likes
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Ayrıca 100-23= 77 yapar iyi günler.
0 Likes
Galaxy S
Açıklaman nerede,ezberden konuşmak yerine şarj süreleri yazarsan memnun olurum.Süreyi yazmamışsın ama bu süreyi gördüm diyorsun?
0 Likes
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Daha ne dememi bekliyorsun bu şarj seviyelerinde bu süreyi görüyorum dedim ilkokul ve üzeri düzeydeki insanların rahatlıkla anlayabileceği bir cümle
0 Likes
Galaxy S
İşte gördüğün süreyi yaz,senin hesabın ile bu şarj süresi normalse bu hesabı öğrenmek istiyorum.Eger yoksa bir hesabın,neden normal oldugunu düşündün?
0 Likes
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Neyin hesabından bahsediyorsunuz bu şarjda bu dakikayı görüyorum diyorum anlamıyorsunuz birisinden size anlatmasını rica edebilirsiniz.
0 Likes