cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 çok ısınıyor

(Topic created on: 06-01-2022 08:31 AM)
148 Views
tfn066
Active Level 1
Options
Galaxy S

Telefonu bugün aldım acayip ısınıyor ve dönüyor alır almaz soğudum nefret ettim

15 Comments
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy S
13 proyu satmak hayatının hatası olmuş gibi usta ya ben almak için para biriktiriyorum Samsung bi yerden sonra pişmanlık 😅😁
MuRAT90
Active Level 7
Galaxy S
Karşılaştırdığınız telefonlar arasında güç farkı var optimizasyon farkı var yazılım farkı var bunlar sıcaklığı çok etkiliyor iki telefondan da var bende Android cihazların sunduğu imkanların çoğunu iphone sunmuyor bir telefon alırken isme göre değil de kullanım amacına göre alın ki paranızın boş gittiğini düşünmeyin
tfn066
Active Level 1
Galaxy S
Öyle tabi hepsi birbirinden farklı sadece temiz çok performans iphoneden başkasını tanimam hataydi
Galaxy S
1 hafta sonra duzelir
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Birazta havalardan kaynakli
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba tfn066,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım Alın > Hata Raporları > Telefon Sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD